Wczytuję dane...
Model: 106105768
Kod producenta: 106105768
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: WELLNEO


Wellneo Masażer Shiatsu i ogrzewacz 2w1

Symbol: 106105768 


Masaż shiatsu i ciepło, kiedy tylko chcesz

  • Idealne ogrzewanie Twoich stóp
  • Połączenie terapii ciepłem i głębokiego masażu shiatsu
  • 2 kierunki obrotu głowic masujących
  • Górna część może zostać zdjęta, a urządzenie zamienione w praktyczną poduszkę
  • Do masażu i ogrzewania nie tylko stóp, ale i całego ciała

Rozgrzewający masaż na zimowe wieczory

Masażer Shiatsu i ogrzewacz 2w1 Wellneo zapewnia nie tylko głęboki i kojący masaż Shiatsu, ale też rozgrzeje Twoje ciało, rozluźni mięśnie, poprawi krążenie krwi i kondycję stawów. Teraz możesz zmienić każdy chłodny wieczór w czas relaksu i odprężenia.

Profesjonalny masaż shiatsu w Twoim domu

Masaż Shiatsu wywodzi się z Japonii, w której narodził się setki lat temu. Obecnie jest ceniony i praktykowany na całym świecie. Opiera się na tych samych metodach, co akupunktura, i polega na rytmicznym uciskaniu ciała palcami, aby stymulować "chi" - energię witalną organizmu, a tym samym usuwać napięcie i stres.

Dzięki masującemu ogrzewaczowi Wellneo Shiatsu 2w1 możesz cieszyć się tym masażem w domu, kiedy tylko chcesz. Urządzenie ma wbudowane 4 głowice masujące, które posiadają funkcję ogrzewania, którą można włączyć lub wyłączyć. Można ją też stosować bez masażu.

Masażer Shiatsu i ogrzewacz 2w1 Wellneo ma bardzo szerokie zastosowanie:

  • Koi bóle nóg i stóp
  • Ogrzewa stopy osób mających problemy z krążeniem
  • Uśmierza bóle menstruacyjne
  • Przynosi ulgę po ciężkim, stresującym dniu

Masaż całego ciała

Żeby ogrzać i wymasować stopy, umieść Masażer Shiatsu i ogrzewacz 2w1 Wellneo na podłodze, wsuń do środka stopy i odpręż się. Można go używać do masażu całego ciała. Wystarczy odpiąć dolną część, która zmieni się w ciepłą, masującą poduszkę. Ogrzejesz i rozmasujesz nią ramiona, plecy, kark, brzuch czy nogi.

  

  

  

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>