Wczytuję dane...
Model: 110066765
Kod producenta: 110066765
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 7630054134739
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: WELLNEO


WELLNEO Masażer uciskowy do pleców i ramion Shiatsu Swing

Symbol: 110066765

Masażer Wellneo Shiatsu Swing to najlepszy masażysta, jakiego możesz sobie wymarzyć

Wystarczy, że raz z niego skorzystasz, by już nigdy nie rozstawać się z tym wyjątkowym produktem, obejmującym aż 4 strefy masażu:

  • górną partię pleców,

  • dolną partię pleców,

  • całe plecy,

  • uda i pośladki.

Masażer uciskowy Wellneo Shiatsu Swing umożliwia także wybór masażu punktowego sterowanego manualnie i skoncentrowanego wyłącznie na określonym miejscu na plecach.

Profesjonalny masaż bez wychodzenia z domu

Masażer uciskowy Wellneo Shiatsu Swing obejmuje większą część pleców, dzięki czemu jest niezastąpiony również dla osób cierpiących na bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Dodatkowo:

  • posiada elastyczne głowice masujące dopasowujące się do naturalnej krzywizny kręgosłupa,

  • pozwala na masaż całych pleców, od szyi aż do kości ogonowej, dzięki czemu możesz wygodnie siedzieć, podczas gdy urządzenie zadba o Twój relaks,

  • zapewnia intensywny i precyzyjny masaż tych miejsc na plecach, które najbardziej wymagają odprężenia.

Intensywny i głęboki masaż pleców oraz ramion

Szybkie tempo życia, stres i dążenie do osiągania jak najlepszych wyników na wielu płaszczyznach powodują, że codziennie odczuwasz dyskomfort i zmęczenie. Teraz możesz to zmienić razem z masażerem uciskowym Wellneo Shiatsu Swing zapewniającym intensywny i głęboki masaż całych pleców. Dzięki temu zrelaksujesz się, odzyskasz energię do działania i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Podczas gdy Ty oddajesz się chwilom błogiego relaksu, 4 elastyczne głowice masażera uciskowego pracują, aby zapewnić Ci maksymalne odprężenie. Wystarczy, że zamkniesz oczy, a w momencie poczujesz, jak błyskawicznie znikają napięcie i ból mięśni.

Potrzebujesz bardziej intensywnego masażu? Reguluj jego siłę za pomocą pilota!

Zapewnij sobie relaksujący masaż w dowolnym miejscu

Kolejną zaletą masażera uciskowego jest to, że możesz z powodzeniem zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Czeka Cię stresujący dzień w pracy? Rozłóż masażer na fotelu i po prostu pozwól mu działać.

Z masażera uciskowego możesz oczywiście korzystać w domu podczas oglądania telewizji czy innego rodzaju odpoczynku. Ustaw odpowiedni program lub z łatwością steruj manualnie i ciesz się profesjonalnym masażem o każdej porze dnia. Po zakończonej sesji masażer bez problemu przechowasz w wybranym przez siebie miejscu.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>