Model: D36.545.5 HX
Kod producenta: D36.545.5 HX
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Braun Oral-B

http://makow84.pl/Braun/D36.545.5%20HX/D36.545.5HX.png


Szczoteczka Braun Oral-B Pro 6900 (Symbol: D36.545.5 HX) - 1 ładowarka, 2 szczoteczki, 4 końcówki

Zestaw składa się z:

2 rączki szczoteczki akumulatorowej

1 końcówka wymienna CrossAction

1  końcówka wymienna 3DWhite

1  końcówka wymienna Sensitive

1 końcówka wymienna FlossAction

1 stacja akumulatorowa z miejscem do przechowywania szczoteczki

Etui podróżne

Bezprzewodowe urządzenie SmartGuide

http://makow84.pl/Braun/D36.545.5%20HX/D36.545.5HX_5.jpg

Zobacz prezentację produktu w serwisie youtube:

http://makow84.pl/Braun/D36.545.5%20HX/D36.545.5HX_2.jpg

Tryb codziennego czyszczenia plus potrójny czujnik siły nacisku - zapala się, gdy szczotkujesz zbyt mocno

Ochrona dziąseł - kontrola siły szczotkowania, tryb masowania

Tryb delikatnego czyszczenia - końcówka z wyjątkowo miękkimi włóknami

Tryb wybielania - tryb polerowania powierzchni zębów, delikatna końcówka poleruąca

Tryb głębokiego czyszczenia - końcówka z włóknami MicroPulse do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych

Twój wodoodporny pomocnik w dokładnym szczotkowaniu. SmartGuide - oddzielny, bezprzewodowy, wodoodporny 2-minutowy timer i przewodnik po kwadrantach, aby dokładnie szczotkować wszystkie 4 obszary jamy ustnej

Szczoteczka elektryczna Oral-B White 6900 SmartSeries z Bluetooth to pierwsza na świecie szczoteczka tego rodzaju z systemem łączności Bluetooth, który pozwala szczoteczce łączyć się z Twoim smartfonem, aby zapewnić Ci informacje zwrotne dotyczące Twoich postępów w szczotkowaniu zębów i to w czasie rzeczywistym.

Zainspirowana przez profesjonalistów końcówka szczoteczki Cross Action otacza każdy ząb włóknami nachylonymi pod kątem 16 stopni, a działanie czyszczące 3D obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Czujnik siły nacisku zapala się, aby poinformować, że szczotkujesz zęby zbyt mocno, aby zapobiec szkodliwym efektom zbyt mocnego szczotkowania.

Szczoteczka posiada 5 trybów czyszczenia oraz timer, który pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas mycia zębów. Opakowanie zawiera dodatkową rączkę elektrycznej szczoteczki do zębów.

A co najlepsze, szczoteczka ta została stworzona przez Oral-B, markę nr 1 wśród szczoteczek elektrycznych używanych przez dentystów na całym świecie.

Firma Oral-B, założona w Kalifornii w roku 1950, od wielu lat dostarcza konsumentom, dentystom i sprzedawcom detalicznym na całym świecie znakomite produkty do pielęgnacji jamy ustnej. Natomiast po drugiej stronie Oceanu Atlantyckiego niemiecka firma Braun GmbH, która później połączyła siły z Oral-B, aby stworzyć akumulatorowe szczoteczki elektryczne do zębów, już ponad 80 lat temu zaczęła doskonalić swoje umiejętności, produkując najnowocześniejszy drobny sprzęt elektryczny.

Pierwsza na świecie elektryczna szczoteczka do zębów z systemem Bluetooth, który pozwala szczoteczce łączyć się ze smartfonem.

Usuwa nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

System czyszczący 3D o skuteczności dowiedzionej klinicznie obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać płytkę nazębną lepiej niż zwykła szczoteczka manualna.

Technologia Bluetooth 4.0, która zapewnia połączenie z aplikacją Oral-B, aby przekazywać wskazówki dotyczące szczotkowania zębów w czasie realnym, rejestruje dane dotyczące mycia zębów i pomaga stworzyć indywidualne programy szczotkowania.

Timer: pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas mycia zębów.

2 lata gwarancji.

Akumulatorowa szczoteczka elektryczna z 5 trybami:

Daily Clean: do codziennego czyszczenia z potrójnym czujnikiem siły nacisku.

Gum Care: chroni dziąsła.

Sensitive: delikatne czyszczenie idealne do wrażliwych zębów.

Whitening: tryb wybielania.

Deep Clean: głębokie czyszczenie.


-------------------------
Wskazówki:

Dentyści zalecają wymianę końcówki szczoteczki co 3 miesiące. Specjalne włókna sygnalizują, kiedy należy wymienić końcówkę.

Oral-B oferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.

Instrukcja użycia szczoteczki: Zwilż końcówkę szczoteczki i nałóż na nią pastę do zębów. Włóż końcówkę szczoteczki do ust i włącz szczoteczkę, wciskając przycisk „ON”. Powoli prowadź końcówkę szczoteczki od zęba do zęba, przeznaczając kilka sekund na czyszczenie powierzchni każdego z nich. Umyj dokładnie zęby i dziąsła. Zacznij szczotkowanie od powierzchni zewnętrznych, później przejdź do wewnętrznych, a na koniec do powierzchni żujących.

Oral-B oferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. Do szczoteczki Oral-B PRO 750 pasuje wiele różnych końcówek Oral-B, a zatem możesz za każdym razem uzyskać wymagane efekty mycia zębów. Aby utrzymać wysoki poziom czyszczenia zębów, pamiętaj o konieczności wymiany końcówki szczoteczki co 3 miesiące, zgodnie z zaleceniami dentystów, lub wtedy, gdy włókna tracą kolor lub są zniszczone.

By przejść do oferty z końcówkami proszę kliknąć w zdjęcie poniżej.http://makow84.pl/Braun/PRO750/PRO750_Black_7.jpg

Aplikacja do pobrania bezpłatnie na Androida i iPhone:

http://makow84.pl/Braun/D36.545.5%20HX/D36.545.5HX_6.jpg

http://makow84.pl/Braun/D36.545.5%20HX/D36.545.5HX_7.jpg

http://makow84.pl/Braun/D36.545.5%20HX/D36.545.5HX_8.png

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>