Wczytuję dane...
Model: 23170
Kod producenta: 23170
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501231703
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Tarka 4w1 od Leifheit

  • cztery rodzaje wymiennych wkładów i ostrze do delikatnych produktów
  • wkłady są wsuwane w obudowę tarki, co pozwala zaoszczędzić miejsce
  • umożliwia krojenie: drobne, grube, ozdobne oraz na plasterki
  • wygodna praca dzięki wyprofilowanym krawędziom oraz uchwytowi
  • nadaje się do mycia w zmywarce
  • 3-letnia gwarancja

Tarka 4w1 od Leifheit

Tarka uniwersalna 4+1 marki Leifheit to niezwykle funkcjonalne akcesorium, które nie tylko umożliwia szybkie i dokładne rozdrobnienie produktów, ale także oszczędza miejsce. Jej obudowę wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym, natomiast ostrza powstały z nierdzewnej stali szlachetnej. Nożyki i oczka tarki są bardzo wytrzymałe i ostre. Nie zostaną stępione nawet po wielokrotnym użytkowaniu.

Tarka posiada cztery wymienne wkłady, które umożliwiają krojenie: drobne, grube, ozdobne oraz na plasterki. Grubość szatkowania można regulować. Dodatkowo, zawiera specjalne ostrze typu V, które przeznaczone jest do delikatnych produktów, jak np. pomidory. 

Użytkowanie tarki uniwersalnej 4+1 marki Leifheit jest bardzo łatwe. Wystarczy wsunąć do obudowy jeden z wkładów, położyć tarkę nad miską lub oprzeć o deskę do krojenia i rozpocząć pracę. Pozostałe wkłady są bezpiecznie schowane w tarce, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Krawędzie tego modelu wyprofilowano tak, by zachowywał on maksymalną stabilność, gdy jest oparty o brzegi miski. Zintegrowany poręczny uchwyt sprawia, że praca jest bardzo wygodna. Zestaw zawiera także osłonę na palce, która umożliwia tarcie i szatkowanie produktów aż do samego końca. Tarka doskonale rozdrobni wszelkiego rodzaju przyprawy, warzywa, owoce czy sery. Nadaje się do mycia w zmywarce.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>