Wczytuję dane...
Model: GL6412
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887800259
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: FOX Sp. z o.o.

Szybkowar elektryczny wielofunkcyjny multicooker Gerlach

 • Pojemność: 6 l
 • Garnek ze stali nierdzewnej SS 304
 • Ciśnienie robocze 0,7 bara
 • Moc: 1000 W
 • Automatyczne wyłączanie
 • Opóźnienie startu do 24h
 • Bezpieczny zawór ograniczający ciśnienie
 • Blokada ciśnieniowa
 • Czytelny cyfrowy wyświetlacz LCD
 • Nieprzywierająca powłoka garnka

14 programów gotowania:

 1. Kukurydza,
 2. Zupa,
 3. Gulasz,
 4. Mięso,
 5. Gotowane,
 6. Smażenie,
 7. Ryż,
 8. Owsianka,
 9. Ryba,
 10. Fasola,
 11. Kurczak,
 12. Ciasto,
 13. Warzywa,
 14. Owoce Morza

W dzisiejszych czasach, gdy wciąż gdzieś się spieszymy, lubimy eliminować zbędne czynności. Również w kuchni nawet, jeśli kochamy gotować, preferujemy efektywne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas. Dlatego naszym klientom polecamy szybkowar Gerlach GL 6412, który wykona za nas większość prac koniecznych do przygotowania pysznego obiadu lub ciepłej kolacji dla całej rodziny! Urządzenie posiada aż 14 programów gotowania oraz garnek o pojemności 6 litrów.

Wielofunkcyjność urządzeń pozwala nam oszczędzić przestrzeń oraz zminimalizować koszty kupna nowych sprzętów. Większa ilość miejsca to zaleta przede wszystkim w kuchni, gdzie mamy wydzielone blaty robocze i zazwyczaj niewielką ilość półek na przechowywanie używanych na co dzień mikserów, sokowirówek czy innych robotów kuchennych. Wszystkim miłośnikom gotowania, którzy chcą zminimalizować ilość sprzętów w niewielkiej przestrzeni, z pewnością przypadnie do gustu wielofunkcyjny szybkowar elektryczny GERLACH GL 6412.

Szybkowar elektryczny – co warto o nim wiedzieć?

Szybkowar to urządzenie wykorzystujące ciśnienie do gotowania potraw, dzięki czemu cały proces ich przygotowywania trwa o wiele krócej. Nie wpływa to jednak negatywnie na smak dań, wręcz przeciwnie, mięsa są o wiele bardziej kruche, a warzywa mają szansę lepiej wchłonąć aromat ziół i przypraw. Korzystając z naszego produktu, możesz cieszyć się naprawdę intensywnym smakiem oraz zdrowszymi posiłkami, gdyż taka obróbka produktów spożywczych sprawia, że nie tracą one wartości odżywczych jak na przykład witaminy i mikroelementy. Prezentowany tutaj szybkowar to sprzęt idealny dla rodziny i singla, przygotujesz w nim śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Garnek ze stali nierdzewnej o pojemności 6 litrów wystarczy na porcje dla wszystkich członków rodziny lub na przygotowanie potrawy na dwa dni. Do gotowania wykorzystywane jest 0,7 bara, a blokada ciśnieniowa sprawia, że używanie tego sprzętu jest bezpieczne w każdych warunkach.

Co można przygotować w szybkowarze?

Wszystkie nasze ulubione dania. Na czytelnym wyświetlaczu LCD można śledzić czas i proces gotowania, a na panelu wybrać interesujący nas tryb. Szybkowar ma 14 programów od gotowania kukurydzy, zup, gulaszu, mięsa, dań gotowych, smażenia, ryżu, owsianki, po pieczenie bez wody, ryb, fasoli, kurczaka, ciasta, parowanie, warzyw czy owoców morza. Możesz wybrać też opóźnienie programu od 10 minut do nawet doby, co pozwala zamarynować mięso lub ustawić czas gotowania na moment, gdy nie ma cię w domu. Po powrocie z pracy lub szkoły na głodnych będzie czekał ciepły obiad. Ekspresowa owsianka na śniadanie, ulubiona zupa, kurczak z warzywami na obiad, ciasto na podwieczorek i ryba na kolację. Brzmi smacznie!

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>