Wczytuję dane...
Model: 110071887
Kod producenta: 110071887
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054143434
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Siekacz Delimana Brava Chop

Siekaj owoce oraz warzywa szybko i bez wysiłku. Siekacz Delimano Brava Chop Chop to praktyczny, ręczny rozdrabniacz, dzięki któremu przygotowywanie posiłków stanie się przyjemnością. Wystarczy, że umieścisz go na desce do krojenia, włożysz pod niego orzechy, cebulę czy inny produkt i naciśniesz przycisk. Siekacz wyposażono w 5 ostrzy wykonanych ze stali nierdzewnej. Wymiary: 7 x 15,5 cm.

  • Materiał, z którego wyprodukowano pojemnik: tworzywo sztuczne (ABS, LDPE, POM, PS)
  • Materiał, z którego wykonano ostrza: stal nierdzewna 410
  • Wymiary: 7 x 15,5 cm
  • Całkowita pojemność pojemnika: 100 ml, rzeczywista: 50-65 ml.

Siekacz ręczny – niezawodny do rozdrabniania warzyw i owoców

Chcesz błyskawicznie posiekać owoce albo warzywa? Teraz jest to możliwe! Ręczny rozdrabniacz stanie się jednym z Twoich ulubionych urządzeń kuchennych. Sięgając po niego, bez problemu posiekasz cebulę, czosnek, pomidory, paprykę, jabłka, pietruszkę, orzechy i inne produkty. Stanie się niezastąpionym pomocnikiem w czasie przygotowywania posiłków dla bliskich i przyjaciół, pozwalając Ci zaoszczędzić czas i energię. Wystarczy jedynie, że umieścisz siekacz na desce do krojenia, włożysz pod niego wybrane owoce czy warzywa i lekko naciśniesz przycisk dłonią. Następnie pozostanie tylko wrzucić rozdrobnione produkty do garnka albo ułożyć na talerzu.

Siekaj produkty jednym, łatwym ruchem dłoni

Siekacz Delimano Brava Chop Chop nie wymaga zasilania prądem ani bateriami, więc jest gotowy do pracy zawsze, kiedy go potrzebujesz. Jedno lekkie naciśnięcie urządzenia dłonią to wszystko, co musisz zrobić, aby pokroić potrzebne produkty. Dzięki temu siekacz Delimano Brava Chop Chop szybko stanie się Twoim ulubionym gadżetem kuchennym, z którym już nigdy się nie rozstaniesz. Jego największym atutem jest łatwa obsługa. Zapomnij o kablach, rozładowanych bateriach czy brudnych pojemnikach! Po prostu postaw go na desce do krojenia i zacznij siekać owoce oraz warzywa – szybko i o wiele bezpiecznej niż przy użyciu noża.

Siekacz ręczny pewnie leży w dłoni, pomagając błyskawicznie pokroić składniki do zupy, sałatki lub salsy. Pozwoli Ci zawsze uzyskać doskonały efekt i oszczędzić czas oraz energię.

Z rozdrabniaczem ręcznym szybko i łatwo posiekasz następujące produkty:

  • warzywa – cebulę, czosnek, paprykę, ogórki, pomidory,
  • owoce – jabłka, gruszki, arbuzy, ananasy, truskawki,
  • inne produkty – zioła, jajka na twardo, ser żółty, czekoladę.

Siekacz ręczny z ostrzami ze stali nierdzewnej nawet o połowę skróci czas przygotowania posiłku

Siekacz Delimano Brava Chop Chop składa się z 5 ostrzy ze stali nierdzewnej osadzonych w solidnej obudowie z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada także specjalne ostrza wewnętrzne, które obracają się w czasie nacisku, pozwalając siekać produkty pod różnym kątem. Ostrza umożliwiają rozdrabnianie żywności znacznie szybciej niż za pomocą noża, skracając tym samym czas przygotowania posiłku nawet o połowę. Są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki czemu są trwałe i zapewniają niezawodną pracę przez długi czas.

Rozdrabniacz ręczny pozwala siekać produkty na desce do krojenia lub w pojemniku

Sięgając po siekacz Delimano Brava Chop Chop, możesz rozdrabniać produkty w następujący sposób:

  • w pojemniku dołączonym do urządzenia, który utrzymuje żywność wewnątrz siekacza i nie pozwala jej rozpryskiwać się na zewnątrz,
  • na desce do krojenia, używając pojemnika do zebrania wszystkich kawałków siekanej żywności.

W zestawie z siekaczem Delimano Brava Chop Chop znajdziesz pojemnik z pokrywką, dzięki czemu łatwo przechowasz rozdrobnione produkty. Urządzenie jest łatwe do czyszczenia – wystarczy, że po skończonej pracy przepłuczesz je wodą z odrobiną płynu do mycia naczyń. Kompaktowa konstrukcja i niewielkie gabaryty sprawiają, że siekacz ręczny znajdzie dla siebie miejsce nawet w niewielkiej kuchni. Postawisz go na blacie albo schowasz w szafce czy w szufladzie.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>