Wczytuję dane...
Model: AD4078
Kod producenta: AD4078
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934835763
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Adler

Blender kielichowy Adler o mocy 1700W

Symbol: AD4078

 

Cechy produktu:

 • Szklany dzbanek 1,5L
 • Nóż ze stali nierdzewnej
 • 2 stopnie prędkości
 • 3 programy: smoothie, kruszenie lodu, pulse
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • Łatwe czyszczenie – demontowane części
 • Obudowa ze stali nierdzewnej
 • Nie zawiera BPA
 • Moc minimalna: 800W
 • Moc maksymalna: 1700W
 • Zasilanie: 220-240 V

Uwielbiasz koktajle owocowe pełne witamin i ulubionych smaków i pijasz je nie tylko latem? Twoja rodzina gustuje w zupach kremach? Starasz się zadbać o zdrowie i wprowadzić do diety zdrowe posiłki pełne warzyw i owoców? Jeśli choć na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco to znaczy, że mamy coś idealnego dla ciebie! Blender kielichowy ADLER AD 4078 to wydajne urządzenie, które pomoże urozmaicić posiłki spożywane przez całą rodzinę!

Wygodna pomoc w kuchni

Nowoczesny, srebrno-czarny, sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.

Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki zaopatrzone w gumowe przyssawki. Blender włączamy przekręcając pokrętło z pozycji OFF na ON. Przy założonym kubku miga niebieskie podświetlenie na obwodzie pokrętła i przycisków sterujących. Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z grubego hartowanego szkła. Prostokątny otwór w obudowie silnika z tyłu części urządzenia zawierającej silnik ułatwia czyszczenie.

Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór w pokrywce. Otwór zamykany jest zatyczką z przeźroczystego tworzywa. Łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw gwarantuje wyprofilowany dzióbek oraz wygodna rączka dzbanka.

Jakość i bezpieczeństwo

Wysoka jakość wykonania blendera zapewni nam jego użytkowanie przez lata. Szklany dzbanek o pojemności 1,5 litra to pewność, że cała rodzina będzie mogła poczęstować się pysznym smoothie, a i dla gości nie zabraknie smakowitego koktajlu. Decydując się na szklany blender macie Państwo pewność, że przygotowywane w nim drinki czy zupy nie zmienią smaku! Ostrza ze stali nierdzewnej poradzą sobie z każdym składnikiem, nawet lodem bez obaw, że dojdzie do jakiegoś uszkodzenia. Blokada bezpieczeństwa utrzyma kielich w miejscu i nie musimy się martwić, że cała zawartość blendera znajdzie się na kuchennym stole. Urządzenie jest też proste w czyszczeniu. Wystarczy umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń kielich i ostrza, a korpus wytrzeć wilgotną szmatką.

Metalową kopułkę z ostrzami i uszczelką wkładamy do czarnej oprawy kubka. Następnie całość zakręcamy na szklany dzbanek. Dzbanek z przykręconą oprawą wkładamy do silnika z góry. Dwunastokątna prowadnica na obwodzie czarnej oprawy kubka naprowadza we właściwe położenie.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>