Wczytuję dane...
Model: CR4615
Kod producenta: CR4615
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6095425747795
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Blender ręczny SMOOTHIE CR 4615 Camry

 • Blender ręczny i personalny w jednym
 • Cichy silnik DC
 • Płynna regulacja prędkości
 • Funkcja TURBO
 • Podświetlenie LED
 • Elegancki design
 • Ostrza ze stali szlachetnej
 • Odłączana stopa z ostrzem
 • Bidon z zatyczką
 • Pojemność bidonu 500ml
 • Bidon wykonany z tworzywa niezawierającego BPA
 • Moc: 400W
 • Moc maksymalna: 700W
 • 220-240V ~50/60Hz
 • Kolor: czarny/srebrny

Blender ręczny SMOOTHIE CR 4615 Camry

Blender ręczny CR 4615 to doskonały wybór dla osób ceniących sobie łatwe sposoby na przygotowanie zdrowej żywności w krótkim czasie. Urządzenie może spełniać funkcje tradycyjnego blendera ręcznego i blendera personalnego równocześnie.

Smoothie - najnowszy trend żywieniowy przygotowany w chwilkę? Tak, to możliwe z CR 4615. Blender jest wyposażony w bidon z zatyczką dlatego bezpośrednio po przygotowaniu żywności można ją ze sobą zabrać jako na przykład drugie śniadanie lub wyprawę rowerową. Ponadto blender CR4615 sprawdzi się w tradycyjnej kuchni pozwalając przecierać oraz w łatwy sposób przygotowywać wszelkiego rodzaju musy, zupy typu krem, ciasto na naleśniki oraz inne potrawy wymagające podobnej konsystencji.

Końcówka blendera została wykonane z wytrzymałej stali szlachetnej, co gwarantuje możliwość jej długotrwałego użytkowania. Pojemność bidonu 500ml. Bidon wykonany z tworzywa nie zawierającego BPA.

Wysoka jakość wykonania

Obudowa części urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z czarnego, gładkiego tworzywa, a jej przednia część ze stali nierdzewnej. Pokrętło w górnej części urządzenia jest wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Przyciski włączników są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, powyżej oraz poniżej przycisków, znajdują się poziome paski w kolorze czarnym. Długa nasadka do rozdrabniania jest ze stali nierdzewnej, natomiast jej górna część jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Podstawa kubka do rozdrabniania wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej jest również wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Kubek z gwintem do nakręcania jest z przezroczystego poliwęglanu. Pokrywka kubka wyposażona w ustnik do picia oraz zatyczkę jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Jest ona dodatkowo zaopatrzona w smyczkę z miękkiego materiału również w kolorze czarnym.

Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:

 • - solidnie wykonaną nasadkę do rozdrabniania 2xostrze, tworząc w ten sposób wygodny blender ręczny do miksowania, nawet bezpośrednio w garnku
 • - bazę z 4xostrzami oraz kubek z przeźroczystego tworzywa o pojemności 500 ml , tworząc w ten sposób blender personalny do miksowania bezpośrednio w kubku, który po odłączeniu można w wygodny sposób zabrać ze sobą dzięki nakręcanej pokrywce wyposażonej w ustnik do picia oraz smyczkę

Energooszczędny silnik o mocy 400 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma przyciskami: włącznika i wyłącznika oraz prędkości TURBO chwilowo zwiększającym moc oraz prędkość, wygodnie zamontowanymi pod palcem w górnej części obudowy. Silnik posiada 30-stopniową regulację prędkości obrotów. Można ją regulować przy pomocy pokrętła zamontowanego w górnej części urządzenia. Po włączeniu urządzenia paski powyżej oraz poniżej przycisków włącznika/wyłącznika oraz TURBO są podświetlane na niebiesko.

Blender został wyposażony w dwa ostrza z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.

Jedno 2-ramienne, zamontowane w długiej nasadce do miksowania. Drugie 4-ramienne w bazie, do nakręcania kubka. Cztery takie same ostrza podstawy do rozdrabniania bezpośrednio w kubku różnią się kontem nachylenia. Doskonale rozdrabniają i mieszają one zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.

Podczas miksowania w pojemniku należy odwrócić silnik kubkiem do góry. Można dla wygody przytrzymać pojemnik podczas miksowania drugą ręką ale nie jest to konieczne. Kubek można odkręcić z blendera pozostawiając nie odkręcone noże. Można zdjąć je osobno już po zamknięciu pojemnika pokrywką.

Bidon

Bezpiecznie zakręcana pokrywka wyposażona w zamykany ustnik umożliwia picie w wygodny sposób przyrządzonego koktajlu zawsze tam, gdzie potrzeba go zabrać ze sobą. Dodatkowo nakrętka na kubek z ustnikiem jest wyposażona w odpinaną smyczkę wykonaną z miękkiego materiału.

W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender ręczny SMOOTHIE Camry CR 4615 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>