Wczytuję dane...
Model: 110037788
Kod producenta: 110037788
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: WELLNEO


Bezprzewodowy masażer Pro Wellneo

Symbol: 110037788


Rozluźnij swoje mięśnie przy pomocy masażera Pro i ciesz się przyjemnym masażem wibracyjnym, który można stosować na wszystkich partiach ciała. Masażer został wyposażony w 2 programy masujące o 3 poziomach intensywności. Produkt posiada również dwie różne końcówki do masażu i jest bezprzewodowy, więc sprawdzi się także w podróży.

  • 2 wymienne silikonowe nasadki do masażu,
  • Elastyczna głowica, dzięki której dotrzesz do trudno dostępnych miejsc i głębszych partii mięśni,
  • Wybór 2 trybów i 3 poziomów intensywności masażu dla pełnej kontroli,
  • Możliwość użycia w dowolnym miejscu bez ładowania do 2,5 godziny.

Ożywiający masaż wibracyjny

Masaż wibracyjny to rodzaj masażu wykorzystujący wibracje do rozluźnienia i pobudzenia mięśni. Masażer Pro, dzięki ruchom okrężnym zapewnia intensywny masaż wibracyjny. Aby wywierać dodatkowy nacisk na mięśnie, ma zginaną głowicę, dzięki czemu możesz mocniej dociskać i docierać do jeszcze głębszych partii mięśni. Jeśli cierpisz na napięte i zmęczone mięśnie - na przykład po całym dniu na nogach lub intensywnym treningu, masażer Pro zapewni Ci rozluźnienie, którego potrzebujesz i to wszystko w zaciszu własnego domu.

Masaż gdziekolwiek go potrzebujesz

Masażer Pro to lekkie i poręczne urządzenie, które idealnie leży w dłoni. Jego zgrabna konstrukcja pozwala sięgać nawet do pleców i trudno dostępnych miejsc w różnych strefach ciała. Gwarantuje to kompleksowy i dokładny masaż, który możesz wykonać w dowolnym miejscu.

Zmniejsz napięcie mięśniowe i zrelaksuj się

Pozbądź się takich problemów jak sztywny kark i ból w górnej części pleców, dyskomfort w dolnych partiach pleców, napięcie mięśni nóg i ból mięśni ramion bez względu na to, gdzie jesteś. Zapewnia do 2,5 godziny mocy na jednym ładowaniu, więc nadaje się do użytku w domu, możesz zabierać go na siłownię i przyda się podczas podróży.


<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>