Wczytuję dane...
Model: 3221
Kod producenta: 3221
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501032218
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Krajalnica spiralna ręczna od Leifheit

  • doskonała do ozdabiania potraw naturalnymi spiralami
  • bezpieczne i proste użytkowanie
  • 3 różne ostrza
  • łatwe utrzymanie w czystości
  • materiał: tworzywo sztuczne/stal nierdzewna

Krajalnica spiralna od Leifheit

Bardzo poręczna krajalnica spiralna marki Leifheit to idealne akcesorium do tworzenia przepięknych dekoracji z warzyw i owoców. Model ten powstał z trwałego tworzywa sztucznego, natomiast jego ostrza wykonano z solidnej nierdzewnej stali. Noże nie stracą swoich właściwości nawet po wielokrotnym użyciu.

Za pomocą krajalnicy i 3 rodzajów ostrzy można wyciąć niekończące się spirale z warzyw i owoców w 3 różnych kształtach: cienkiego spaghetti, grubego spaghetti i tagliatelle. Można nimi w prosty sposób przyozdobić sałatki, mięsa lub desery oraz stworzyć z nich zdrowe przekąski. Bez trudu powstają długie, naturalne serpentyny, doskonałe do dekorowania potraw.

Krajalnica spiralna ręczna wyróżnia się bardzo łatwym użytkowaniem oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Warzywo lub owoc nabija się na wypustki uchwytu, umieszcza wewnątrz krajalnicy i obraca poręcznym pokrętłem. Przed skaleczeniem chroni osłona na palce. Model ten doskonale spełnia swoje zadanie także w przypadku dużych produktów. Ostrza są bezpiecznie przechowywane wewnątrz krajalnicy.

Nadaje się do mycia w zmywarce.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>