Wczytuję dane...
Model: 3046
Kod producenta: 3046
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501030467
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Szatkownica do czosnku od Leifheit

  • szatkownica z serii COMFORT LINE
  • szybko i dokładnie tnie produkty w równe plasterki
  • idealna do estetycznego uzupełniania potraw parmezanem lub przyprawami
  • zamykana pokrywka utrzymuje świeżość produktów
  • możliwość rozłożenia obudowy ułatwia czyszczenia
  • 3-letnia gwarancja

Szatkownica do czosnku od Leifheit

Szatkownica ComfortLine marki Leifheit umożliwi pocięcie wielu produktów na równe i delikatne plasterki, które przyozdobią i dopełnią przygotowane przez nas dania. Jej biała obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i uzupełniona czerwonymi akcentami. Mieszczące się w niej noże wyprodukowano z wytrzymałej, szlifowanej stali. Są one bardzo ostre i trwałe – nie stępią się nawet po wielokrotnym i intensywnym użytkowaniu. 

Model ten można w całości rozłożyć, co ułatwia utrzymywanie go w czystości. Szatkownica będzie dobrym pomysłem na prezent dla osób przykładających uwagę do kulinarnych detali.

Szatkownica błyskawicznie pokroi na cienkie plastry lub wiórki imbir, parmezan, czekoladę, czosnek i wiele innych produktów. Dzięki temu przygotowane potrawy będzie można łatwo ozdobić niebanalnymi i estetycznymi dodatkami. Użytkowanie szatkownicy ComfortLine marki Leifheit jest bardzo łatwe. Wystarczy włożyć do niej produkt, nałożyć pokrywkę i kręcąc nią w kilku prostych ruchach pociąć zawartość do miski lub bezpośrednio na potrawę. Pokrywka umożliwia także zamknięcie zawartości i bezpieczne przechowywanie do późniejszego wykorzystania.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>