Wczytuję dane...
Model: 56499
Kod producenta: 56499
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501564993
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

 

 

Zestaw pielęgnacyjny Leifheit Care & Protect do olejowanych lub woskowanych parkietów i paneli

Symbol: 56499

5-częściowy zestaw pielęgnacyjny obejmuje:

  1. spryskiwacz do pielęgnacji parkietów i laminatów CARE & PROTECT:
  2. Nakładka pielęgnacyjną CARE
  3. Środek do pielęgnacji CARE 625 ml Kliknij tutaj
  4. Środek do pielęgnacji PROTECT 625 ml Kliknij tutaj
  5. Nakładkę pielęgnacyjną PROTECT.

 

Dlaczego właśnie CARE & PROTECT?

Środek CARE jest pierwszym z dwóch, które stosuje się przy specjalnej, dwufazowej ochronie podłóg olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Dzięki swoim właściwościom odnawia pierwotną urodę podłóg oraz ich blask. Doskonale czyści, delikatnie chroni i pomaga zapobiegać znamionom codziennego użytkowania. Pomaga również przy odnawianiu powierzchni lakieru.
Drugą fazę ochrony podłóg stanowi środek PROTEC, który pozostawia na podłodze delikatną powłokę polimerową, dzięki, której podłoga jest chroniona przed niepożądanym wnikaniem wody w szczeliny drewna co mogło by doprowadzić do wypaczenia powierzchni drewnianej (aplikacja środka 2 razy w roku). Dzięki pielęgnacji i ochronie CARE & PROTECT podłogi nie tracą odporności na zarysowania.

Jak używać zestaw CARE & PROTECT?

Po zdjęciu zakrętki z buteleczki z środkiem do podłóg butelkę mocujemy bezpośrednio do mopa (jest ona prawidłowo umieszczona w momencie, kiedy w płynie wewnątrz można zaobserwować unoszące się pęcherzyki). Przy pomocy dźwigni umieszczonej na rączce mopu, równomiernie spryskujemy środkiem pozbawioną większych zabrudzeń podłogę.  Następnie mopem z odpowiednią nakładką delikatnie wcieramy w podłogę aplikowany środek. Po skończonej pracy należy wyjąć buteleczkę z ciała mopu i kilkukrotnie nacisnąć dźwignię, aby resztki środka nie pozostały i nie zasychały we wnętrzu mechanizmu mopa.

Jak właściwie dbać o parkiety i podłogi drewniane?

  • Minimalnie 1 x w tygodniu zamieść lub odkurzyć podłogę i następnie przetrzeć ją mopem do podłóg Leifheit (Picobello, Piccolo,  Clean Twist, Profi).

  • 1 x w miesiącu natrzeć podłogę środkiem CARE przy pomocy mopa Care&Protect wraz z odpowiednią nakładką.

  • 2 x w roku nanieść na podłogę przy użyciu mopa Care&Protect z nakładką PROTECT środek zabezpieczający PROTECT.

 

 

 

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>