Wczytuję dane...
Model: 52120
Kod producenta: 52120
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501521200
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Mop obrotowy Leifheit CLEAN TWIST M Ergo 33cm

Zestaw składa się z:

 • wiadro 6L
 • elastyczny przegub 360°
 • podstawa
 • nakładka Super Soft
 • drążek telefskopowy 109-140cm

Nakładka Super Soft

Bez zadrapań, bez smug i zacieków: nakładka super soft marki Leifheit w połączeniu z zestawem CLEAN TWIST M Ergo jest idealnym rozwiązaniem do mycia bardzo delikatnych podłóg, takich jak parkiet, panele podłogowe i podłogi z korka. Włókna wchłaniają tylko minimalną ilość wody, a kształt pętli chroni podłogę. Dzięki temu wrażliwe na wilgoć i wartościowe podłogi z drewna na długo zachowają atrakcyjny wygląd i nawet po wielu latach będą wyglądać na zadbane. Łatwe zakładanie i zdejmowanie nakładki i jednocześnie stabilność podczas wyciskania możliwe są dzięki nowej kieszeni na rzepy. W tym celu należy odblokować przyciski dolne mopa, wsunąć końcówkę myjącą do kieszeni nakładki, zablokować głowicę i zabezpieczyć nakładkę na głowicy za pomocą mocowania na rzep – i gotowe! Nakładkę można prać w 60°C. Skutecznie czyści także po wielokrotnym praniu. Szerokość nakładki wynosi 33 cm.

 • Delikatna sznurkowa struktura z poliestru do delikatnych podłóg, takich jak parkiety, laminat i lite drewno
 • Specjalny skład włókien zapewnia minimalne wchłanianie wody
 • Połączenie kieszeni na rzepy do łatwego zakładania i zdejmowania nakładki i jednocześnie stabilność podczas wyciskania
 • Nakładkę z mikrofazy można łatwo wyprać w pralce w temperaturze 60°C
 • Szerokość 33 cm

 • Gotowy do użycia zestaw: Drążek teleskopowy z mechanizmem odwirowywania, wiadro o pojemności 6L z wirówką i nakładka super soft
 • Drążek teleskopowy z opatentowaną technologią odwirowywania umożliwia wygodne wyciskanie nakładki, bez konieczności moczenia rąk w brudnej wodzie
 • Praktyczna funkcja wstrzymania rotacji umożliwia indywidualne dostosowanie wilgotności mopa – idealne do delikatnego mycia
 • Duży przycisk obsługiwany stopą umożliwiający wygodne odblokowanie głowicy bez uciążliwego schylania się
 • Kieszeń na rzepy do łatwego zakładania i zdejmowania nakładki i jednocześnie stabilna pozycja podczas wyciskania.
 • Łatwe mycie podłóg dzięki obrotowemu przegubowi 360° – nawet w trudno dostępnych miejscach, np. pod meblami
 • Drążek teleskopowy regulowany w zakresie od 110 do 140 cm zapewnia wygodne korzystanie z mopa każdemu, niezależnie od wzrostu.
 • W zestawie nakładka z delikatną sznurkową strukturą z poliestru do delikatnych podłóg takich jak parkiety, laminat i lite drewno.
 • Łatwe przenoszenie i kompaktowe przechowywanie dzięki wygodnej rączce z uchwytem na drążek
 • Praktyczna antypoślizgowa końcówka zapobiega przewróceniu się mopa, gdy jest oparty o ścianę
 • Praktyczne wgłębienie oraz wygodny uchwyt zapewniają szybkie i komfortowe opróżnianie wiadra
 • Cichy i niezawodny ruch wirowy jest zagwarantowany poprzez zoptymalizowaną pozycję łożyska kulkowego

Zestaw CLEAN TWIST M Ergo

Zestaw zawiera drążek teleskopowy z opatentowaną technologią odwirowywania, wiadro o pojemności 6L i nakładką super soft. Nacisk na drążek powoduje wprawienie w ruch wirówki w wiadrze i skuteczne wykręcenie wody oraz brudu z włókien nakładki. Mycie podłóg bez schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie. Praktyczna funkcja wstrzymania rotacji umożliwia indywidualne dostosowanie wilgotności nakładki. Aby rozpocząć proces rotacji, należy odblokować stopą głowicę, bez konieczności schylania się. Łatwe zakładanie i zdejmowanie nakładki i jednoczesna stabilność podczas wyciskania możliwe są dzięki nowej kieszeni na rzepy. Elastyczny przegub obracający się w zakresie 360° sprawia, że możliwe jest skuteczne mycie zygzakiem, także w trudno dostępnych miejscach. Wylewanie brudnej wody z wiadra ułatwia wygodne wgłębienie. Z komfortową rączką i uchwytem na drążek ułatwiającym przenoszenie i przechowywanie na niewielkiej przestrzeni.

Sprzątanie wreszcie stało się proste

Koniec z wyczerpującym ręcznym wyżymaniem, schylaniem się i moczeniem rąk w brudnej wodzie. A wszystko to dzięki wygodnej technologii odwirowywania. Nakładkę CLEAN TWIST można odwirowywać za pomocą drążka, wygodnie i bez konieczności schylania się.

Nasz numer 1 do drewnianych podłóg - ze specjalną nakładką

Koniec uszkodzeń spowodowanych wilgocią czy zadrapaniami: dzięki mechanizmowi obrotowemu nakładka jest bardzo sucha, a zanieczyszczenia są z niej od razu odwirowywane. Miękkie włókna pętelkowe nakładki super soft chronią delikatne podłogi (rekomendowany przez Stowarzyszenie Niemieckie Przemysłu Parkietowego)

Umożliwa delikatne mycie

Dzięki dźwigni na drążku mopa z zestawu CLEAN TWIST M Ergo można w prosty sposób wstrzymać rotację, gdy nakładka uzyska odpowiednią wilgotoność.

Sprawne wycieranie

Dzięki zwrotnemu i płasko składanemu przegubowi 360 mycie zygzakiem za pomocą mopa Leifheit jest wyjątkowo proste - nawet w trudno dostępnych miejscach, np. pod szafami.

Komfortowa praca

Długość drążka mopa jest indywidualnie regulowana w zakresie 110-140cm, co zapewnia optymalną i komfortową pozycję podczas sprzątania. Dzięki dużemu przyciskowi można łatwo odblokować stopą końcówkę myjącą w celu wyciśnięcia nakładki.

Łatwa wymiana nakłądki

Łatwe zakładanie i zdejmowanie nakładki z mopa Leifheit oraz stabilność podczas wyciskania dzięki kieszeni na rzepy.

Łatwe przenoszenie

Uchwyt wiadra posiada specjalne zagłebienie na drążek, co ułatwia jednoczesne przenoszenie wiadra i mopa oraz przechowywanie ich, nawet na niewielkiej powierzchni.

Łatwe opróżnianie

Wgłębienie w wiadrze sprawia że po zakończeniu sprzątania zestawem CLEAN TWIST M Ergo można łatwo wylać brudną wodę, nie ochlapując przy tym podłogi.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>