Wczytuję dane...
Model: 85286
Kod producenta: 85286
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 4006501852861
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Suszarka ogrodowa Leifheit Linomatic 500 EASY

  • 50 metrów linek - miejsce na 5 wsadów pralki
  • System Easy-Lift umożliwia łatwe rozkładanie niemal bez wysiłku
  • Mechanizm automatycznego chowania linek w ramionach
  • Suszarkę ogrodową składa się odblokowując zabezpieczenie znajdujące się na maszcie suszarki
  • Zestaw zawiera podstawę ogrodową do zabetonowania
  • Odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
  • Kolor: turkusowy
  • Wyprodukowano w Niemczech

Suszarka Linomatic 500 Easy marki Leifheit posiada wielokrotnie sprawdzony mechanizm wciągający linki oraz lekką i otwartą konstrukcję w subtelnym, turkusowym kolorze. Tak jak we wszystkich suszarkach Linomatic, linki są schowane w ramionach, które chronią je przed zabrudzeniem – czyste linki, czyste pranie! Dzięki systemowi Easy Lift ta suszarka ogrodowa bardzo łatwo się rozkłada, a Ty oszczędzasz do 40% sił w porównaniu z innymi suszarkami ogrodowymi. Wystarczy pociągnąć za sznurek, aby napiąć linki. Dzięki małym zapadkom linki będą wciąż mocno napięte nawet po wielu latach użytkowania suszarki. Linki o całkowitej długości 50 metrów sprawiają, że Linomatic 500 Easy zapewnia wystarczająco dużo miejsca na jednoczesne suszenie na świeżym powietrzu prania odpowiadającego aż 5 wsadów pralki. W ten sposób pranie suszy się łagodnie i naturalnie na wietrze, nie generując nawet najmniejszych kosztów energii elektrycznej. Dzięki maksymalnej długości linek wynoszącej 1,86 metra suszarki Linomatic 500 Easy można używać nawet w małych ogrodach lub na przestronnych tarasach, a mimo to zmieszczą się na niej prześcieradła, obrusy i ręczniki. Wszystkie użyte materiały są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Suszarka Linomatic 500 Easy jest dostarczana razem z podstawą ogrodową do zabetonowania.

System łatwego rozkładania umożliwiający lżejsze otwieranie, automatyczne wciąganie linek oraz wygodne składanie suszarki bez schylania za pomocą odblokowania na ramieniu nośnym.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>