Model: 991A_Deco_Black
Kod producenta: 991A_Deco_Black
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Gerlach

http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A.jpg

Zestaw noży Gerlach Deco Black - 5 noży + drewniany lakierowany blok (Symbol: 991A)Zestaw składa się z:

http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A_7.jpg
1. Nóż szefa kuchni 8" - Nóż szefa kuchni jest najbardziej powszechnym nożem, a jego obecność jest obowiązkowa w każdej kuchni – zarówno w profesjonalnej, jak i domowej.


http://makow84.pl/Gerlach/918/Bazylia.jpg

  • Środkowa część ostrza jest odpowiednia do krojenia zarówno twardej, jak i miękkiej żywności. Jej delikatny łuk ułatwia wytworzenie kołyszącego ruchu podczas krojenia, co sprawia, że bardzo dobrze radzi sobie z siekaniem ziół.


http://makow84.pl/Gerlach/918/Cebula.jpg

  • Przednia część ostrza jest odpowiednia do krojenia mniejszej żywności, takiej jak: cebula, grzyby, czosnek czy wiele innych drobnych warzyw.


http://makow84.pl/Gerlach/918/Krewetka.jpg

  • Wytrzymały grzbiet ostrza pozwala na używanie noża do rozdrabniania niewielkich kości i skorupiaków.


http://makow84.pl/Gerlach/918/Orzechy.jpg

  • Rozkład wagi jest idealny w krawędzi u podstawy ostrza, która odgrywa bardzo ważną rolę podczas krojenia twardej żywności.


http://makow84.pl/Gerlach/918/Mi%easo.jpg

  • Szeroka i płaska powierzchnia ostrza noża szefa kuchni jest idealna do filetowania mięsa.


http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A_3.jpg

2.  Nóż do chleba 8" - Dzięki obustronnie naostrzonym ząbkom, przystosowany jest do użytku osób zarówno prawo jak i leworęcznych. Ząbkowane ostrze pozwala na krojenie bez gniecenia pieczywa oraz łatwe krojenie delikatnych pomidorów czy twardych cytrusów.

http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A_6.jpg

3. Nóż kuchenny 8" - nóż uniwersalny, idealnie może być wykorzystany przy krojeniu wędlin czy filetowania mięsa.

http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A_5.jpg

4. Nóż kuchenny 5" - nóż uniwersalny, idealnie może być wykorzystany przy krojeniu wędlin czy filetowania mięsa.

http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A_4.jpg

5. Nóż do jarzyn 4" - najmniejszy z noży, wykorzystywany głównie do warzyw, owoców.

http://makow84.pl/Gerlach/991A/991A.jpg

6. Blok – lakierowane drewno bukowe

Łączna ilość elementów: 6

Opakowanie: pudełko tekturowe

Nie zaleca się mycia w zmywarce.

Gwarancja: 2 lata.

Ostrza noży wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej - Stal nierdzewna, molibdenowo – wanadowa. X50CrMoV15 (1.4116)

- jeszcze wyższa twardości ostrzy
- wyższa ostrość ostrzy i długie jej utrzymanie
- zwiększona odporność stali na korozję.

Rękojeść: ABS

Linia noży kuchennych 991A przeznaczona jest dla koneserów nowoczesnego designu poszukujących produktów o najwyższej jakości. U nasady rękojeści noży 991A zostały zamieszczone ułatwiające pracę symbole, podpowiadające, który nóż należy wybrać do precyzyjnej pracy szefa kuchni, krojenia warzyw, chleba czy wędlin, co ułatwi i przyspieszy pracę. Wybór odpowiedniego noża staje się prostszy niż kiedykolwiek. Do modelu została wprowadzona rękojeść z bardziej odpornego niż drewno tworzywa ABS, a ostrza wykonano z najlepszej jakości stali nierdzewnej.

Symbole na spodach rękojeści noży pomagają w identyfikowaniu noży co przyspiesza pracę w kuchni, ergonomiczne rękojeści noży idealnie układają się w dłoni

http://makow84.pl/Gerlach/991_Colonial/991_Colonial_4.png

***
Współcześnie Gerlach to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, sukcesywnie wdrażające nowoczesne rozwiązania i czerpiące z wielowiekowej, bogatej tradycji. Na przestrzeni ostatnich lat oferta marki Gerlach została znacznie poszerzona, a niezmiennie wysokiej jakości produkty zdobywają uznanie konsumentów. Dzięki temu Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce, co w ostatnich latach potwierdzają wyróżnienia prestiżowego konkursu Superbrands oraz inne nagrody i tytuły.

Marka Gerlach adresowana jest do osób dbających o dom, przywiązujących uwagę do wystroju wnętrz, ceniących wysoką jakość, a także polskie korzenie.

Zapoczątkowana ponad 250 lat temu przez Filipa Szaniawskiego i Samuela Gerlacha, a następnie rozwinięta przez braci Kobylańskich historia produkcji wyrobów metalowych, stanowi o naszej sile i doświadczeniu.

Dzięki wysokiej jakości i ponadczasowemu wzornictwu, marka Gerlach cieszy się uznaniem w Polsce i Europie czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. Superbrands, Gazela Biznesu, Teraz Polska, Dobre bo Polskie, Dobry Wzór czy Laur Klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie poszerzamy ofertę produktową. Oprócz sztućców i noży, z których jesteśmy najbardziej znani, intensywnie rozwijamy kategorie garnków, patelni, akcesoriów kuchennych, porcelany oraz artykułów dla dzieci.
***

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>