Model: DA7100
Kod producenta: DA7100
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

http://makow84.pl/Alcoscan/DA7100/DA7100Opakowanie.jpg

Alkomat AlcoFind DA 7100 - wersja DELUXE


Zestaw składa się z:

Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat DA-7100,

Pasek na rękę,

Opakowanie kartonowe,

Zestaw baterii alkalicznych,

Instrukcja w języku  polskim,

Ustniki wielorazowego użytku 6 szt.

Eleganckie etui na alkomat,

Przedpłacony kupon na wysyłkę Pocztą Polską alkomatu do serwisu, dołączony do instrukcji obsługi.

W opcji 24 m-ce: kupon uprawniający do dodatkowych, nielimitowanych 12 miesięcy kalibracji w naszym serwisie.

http://makow84.pl/Alcoscan/12MiesiaceKalibracja.pnghttp://makow84.pl/Alcoscan/24MiesiaceKalibracja.png


Dodatkową zaletą dla użytkownika jest to, że alkomat przed wysyłką do Klienta jest kalibrowany i sprawdzany w naszym specjalistycznym laboratorium pod kątem poprawności wskazań.


DA-7100 to produkt uznanej firmy DATECH. Jego sercem jest precyzyjny czujnik elektrochemiczny opracowany przez specjalistów z firmy Datech i naukowców z Uniwersytetu w Ilsan.


Jest jednym z  najbardziej popularnych alkomatów wykonanych w technologii elektrochemicznej/ stosowanej w alkomatach policyjnych.


Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, raz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji.


Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli.


Niewątpliwe zalety DA-7100 to bardzo duża precyzja i estetyka wykonania, powtarzalność pomiaróworaz wymienny moduł sensora.


Alkomat DA 7100 posiada certyfikaty: FDA, Departamentu Transportu USA, RoHS - certyfikat jakości, Certyfikat CE potwierdzający wymagania Unii Europejskiej

 Rodzaj i liczba baterii: 2x AAA 1.5V Alkaliczne

Dokładność prezentowanego wyniku: 0.01 ‰

Czujnik przepływowy powietrza: tak

Możliwość kalibracji: tak

Liczba ustników w komplecie: 6

Precyzja pomiaru: +/-0.1‰BAC przy 1.0‰BAC

Wymienny czujnik: tak/ serwis

Rodzaj sensora: elektrochemiczny

Wymaga ustnika: tak

Waga netto: 93g z bateriami

Wymiary produktu: 115x48x18 mm

Zakres pomiaru: 0.00-5.00‰


Program bezpłatnej kalibracji.


Czujnik alkomatu ulega samoistnemu zużyciu i rozregulowaniu BEZ WZGLĘDU na częstotliwość użytkowania urządzenia. Oznacza to, że co około 6 miesięcy alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O bezwględnej konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości.


W okresie gwarancyjnym kalibracje w serwisie są BEZ OPŁAT I BEZ LIMITU.


Dodatkowo serwis pokrywa jednorazowy koszt dostawy alkomatu do serwisu. Przedpłacony kupon na wysyłkę Pocztą Polską dołaczony jest do instrukcji obsługi.


Usługi serwisowe wykonywane są przez przeszkolonych serwisantów. Laboratorium wyposażone jest w urządzenia najwyższej jakości.


Koszt usługi kalibracji alkomatu po okresie gwarancyjnym wynosi 55 zł*.

* cena zawiera wysyłkę kurierską pobraniową, dotyczy alkomatów osobistych, cena nie obejmuje wymiany sensora.

W dołączonym kuponie znajduje się wszystkie dane odnośnie centrali serwisowej.


Uwagi co do stosowania i co do interpretacji wyników:


Po wypiciu alkoholu należy przepłukać usta i odczekać 15-30 minut. Jest to spowodowane czasem potrzebnym do wchłonięcia alkoholu do krwi. Dla poprawnego pomiaru nie jeść, nie pić i nie palić papierosów min. 15 minut przed pomiarem. Nie dokonywać pomiarów na silnym wietrze lub w pomieszczeniach klimatyzowanych i zanieszczyszczonych. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego nasłonecznienia urządzenia. Nie wdmuchiwać płynów i dymów do czujnika oraz nie zanurzać urządzenia w płynie.


Stężenie alkoholu we krwi zmienia się w czasie Najpierw rośnie podczas wchłaniania się alkoholu do krwi, następnie powoli maleje podczas eliminacji (spalania) alkoholu. Dlatego chcąc uzyskać wiarygodny wynik należydokonywać pomiarów kiedy nie zamierzamy już spożywać alkoholu. Sugerujemy wykonać min. 3 pomiary w równych 20 minutowych odstępach czasu i zapisywać w której fazie się znajdujemy. Eliminacja alkoholupostępuje w zasadzie liniowo, więc za pomocą 3 malejących wyników doknanych w równych odstęach czasu możemy oszacować kiedy organizm będzie oczyszczony z alkoholu. Jest to najpewniejsza metoda określenia zdolności do prowadzenia pojazdu, jaką można zastosować z użyciem alkomatu.


Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

 <a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>