Wczytuję dane...
Model: 110041389
Kod producenta: 110041389
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054107351
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Młynek do kawy DELIMANO Joy

Młynek do kawy Delimano Joy potrafi o wiele więcej:

  • kroi i mieli orzechy, które możesz dodać do ulubionej sałatki lub ciasta
  • drobno sieka i miksuje zioła oraz przyprawy
  • mieli cukier na cukier puder
  • mieli nasiona idealnie pasujące do zdrowych koktajli
  • pojemność: 40g kawy

Młynek do kawy Joy

Ciesz się aromatem i smakiem świeżo zmielonych ziaren dzięki młynkowi do kawy Delimano Joy. Bez względu na rodzaj kawy możesz ją zmielić tak jak chcesz. Przygotuj filiżankę pysznej kawy dla siebie oraz swoich znajomych. Młynek poradzi sobie również z ziołami, orzechami, przyprawami, nasionami czy cukrem.

Wystarczy zmielić ulubione ziarna!

Świeżo zmielona kawa podsiada zdecydowanie więcej smaku oraz aromatu, od tej kupionej w sklepie – nie trzeba być koneserem, aby o tym wiedzieć. Na smak kawy ogromny wpływ mają zarówno czas, światło, jak i tlen - dlatego ta zmielona bezpośrednio przed parzeniem ma najwięcej naturalnych aromatów.

Kawa, którą pokochasz!

Młynek do kawy Delimano Joy doskonale poradzi sobie z każdym rodzajem ziaren. Arabika, robusta a może liberika? Która jest Twoją ulubioną?

Z młynkiem do kawy Delimano Joy zmielisz odpowiednią ilość kawy, a resztę pozostawisz świeżą na kolejny raz!

Łatwe przechowywanie

Młynek Delimano Joy pomieści aż 40g Twojej ulubionej Kawy. Pozwoli Ci to przygotować sześć filiżanek dla Ciebie i Twoich znajomych.

Młynek jest bardzo łatwy do przechowywania. Dzięki zwijanemu przewodowi zajmuje niewiele miejsca i zmieści się w każdej szafce kuchennej.

Duża moc i wysoka jakość

Ostrza wykonane zostały ze stali nierdzewnej, poradzą sobie nawet z najtwardszym ziarnem. Napędzane są mocnym silnikiem, który uruchamia się po naciśnięciu przycisku - zapewnia idealne zmielenie każdego rodzaju ziaren.

Dzięki przezroczystej pokrywie masz zawsze pod kontrolą poziom zmielenia kawy. Delimano Joy został również wyposażony w blokadę bezpieczeństwa, która zapobiega uruchomieniu się urządzenia, gdy pokrywa jest niedomknięta.

Młynek do kawy Delimano Joy potrafi o wiele więcej:

  • kroi i mieli orzechy, które możesz dodać do ulubionej sałatki lub ciasta
  • drobno sieka i miksuje zioła oraz przyprawy
  • mieli cukier na cukier puder
  • mieli nasiona idealnie pasujące do zdrowych koktajli
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>