Wczytuję dane...
Model: 41510
Kod producenta: 41510
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 4006501415103
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Szczotka Leifheit DUSTER z drążkiem teleskopowym

Symbol: 41510


Cechy produktu:

  • specjalny kształt umożliwiający dokładne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach

  • teleskopowy drążek z ruchomym przegubem 110-190 cm

  • długość całkowita 140 - 220 cm

  • można myć pod bieżącą wodą

  • 3-letnia gwarancja

  • Click System

Szczotka narożna Dusty z drążkiem teleskopowym marki Leifheit umożliwi wygodne dotarcie i wysprzątanie najtrudniej dostępnych miejsc. Szczotkę wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, natomiast drążek powstał z wytrzymałej stali. Szczotka Dusty posiada długie włosie i jest tak wyprofilowana, by skutecznie zamiatać miejsca, których sprzątanie nie należy do najłatwiejszych. Przegub drążka modelu Dusty można zablokować w dogodnej pozycji, co w połączeniu z trójkątnym kształtem szczotki sprawia, że wygodnie czyści się narożniki, kąty, ramy drzwi czy przestrzenie za karniszami. Włosie szczotki narożnej Dusty z drążkiem teleskopowym marki Leifheit bardzo łatwo utrzymać w czystości. Po skończony sprzątaniu wystarczy przepłukać je pod bieżącą wodą. Drążek teleskopowy ma długość od 110 do 190 cm, więc świetnie sprawdzi się w przypadku sprzątania fasad budynków lub w wysokich pomieszczeniach, zwłaszcza w starym budownictwie. Szczotka, jak i drążek posiadają system Click, więc ich łączenie i rozłączanie trwa zaledwie kilka sekund, a do drążka dodatkowo można dopasować inne końcówki do sprzątania marki Leifheit. Model Dusty jest doskonałym sposobem na pozbycie się kurzu, pajęczyn i wszelkiego rodzaju brudu z trudno dostępnych miejsc.

Leifheit - Czysty dom na miarę czasów.

Marka Leifheit od ponad 60 lat jest wiodącym dostawcą produktów gospodarstwa domowego w zakresie sprzątania, prasowania, suszenia oraz artykułów kuchennych. Produkty marki Leifheit to najbardziej rozpoznawalne produkty w Niemczech – odznaczają się wysoką jakością i innowacyjnością, a także niezwykłą funkcjonalnością i nowatorską stylistyką.

CLICK SYSTEM idealne rozwiązanie - 1 urządzenie wiele możliwości KLIKNIJ TUTAJ aby dowiedzieć się więcej jak to działa

KLIKNIJ TUTAJ aby sprawdzić dostępne oferty z z tym systemem

W naszej ofercie dostępne również akcesoria marki Leifheit.

Detergenty KLIKNIJ TUTAJ

Drążki KLIKNIJ TUTAJ

Końcówki z SYSTEM CLICK KLIKNIJ TUTAJ

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>