Wczytuję dane...
Model: ZC1508
Kod producenta: ZC1508
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Tefal

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Juiceo

Symbol: ZC150838

  • Szczoteczka do mycia
  • Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu
  • Zewnętrzny pojemnik na miąższ
  • Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki
  • Możliwość mycia w zmywarce wszystkich ruchomych części
  • Pojemnik na miąższ w zestawie
  • Dzbanek na sok w zestawie

Wolnoobrotowa wyciskarka Tefal Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy minimalnej ilości pozostałego miąższu. Jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw!

Stała prędkość oraz funkcja reverse znacznie ułatwiają obsługę urządzenia.

Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy znajdzie się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

Dzięki dużej pojemności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, aby powierzchnia blatu pozostała zawsze czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

Tefal Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce oraz elegancka forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie.

http://makow84.pl/Tefal/ZC255B38/ZC255B38_7.jpg

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>