Wczytuję dane...
Model: 110070315
Kod producenta: 110070315
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 110012928
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Rovus

Lampa owadobójcza 2w1 Rovus | Oryginalny produkt z TV

Symbol: 110070315

Chroń siebie i bliskich przed ukąszeniami owadów. Lampa owadobójcza 2w1 Rovus to bezpieczne i ekologiczne rozwiązanie, które dzięki promieniowaniu UV wabi insekty latające, a następnie eliminuje przy użyciu siatki elektrycznej. Może być używane jako pułapka lub packa pozwalająca pozbyć się owadów. Bezprzewodowa konstrukcja umożliwia pracę w każdym miejscu – w domu, ogrodzie czy na kempingu.

W zestawie znajdziesz:

  • 1 jednostkę bazową

  • 1 ładowarkę USB

  • 1 instrukcję obsługi

Skutecznie pozbądź się owadów ze swojego otoczenia

Uwielbiasz ciepłe noce, kiedy w końcu możesz odetchnąć po męczącym dniu. I tylko jedno przeszkadza w odpoczynku – uciążliwe owady latające w domu, ogrodzie albo namiocie. Wydawane przez nie dźwięki oraz dotkliwe ukąszenia potrafią naprawdę uprzykrzyć życie. Teraz jest na to sposób. Lampa owadobójcza 2w1 Rovus z dodatkową funkcją packi na owady sprawi, że szybko pozbędziesz się insektów ze swojego otoczenia, aby móc w pełni skupić się na pracy, zabawie czy relaksie. Urządzenie jest niesamowicie skuteczne, wygodne w użytkowaniu i całkowicie bezpieczne dla domowników.


Bezpieczna lampa owadobójcza bez szkodliwych chemikaliów i sprayów – idealna do domu, w którym mieszkają dzieci i zwierzęta

Tradycyjne metody walki z komarami i innymi owadami są co prawda skuteczne, ale wymagają użycia szkodliwych chemikaliów. Rozpylane spraye długo utrzymują się w powietrzu i osiadają na domowych przedmiotach. W ten sposób tworzą zagrożenie dla Ciebie i Twoich bliskich. Lampa owadobójcza Rovus 2w1 wykorzystuje bezpieczne i przyjazne dla środowiska promieniowanie UV o długości fali 356 nm. Światło ultrafioletowe przyciąga komary, a umieszczona wewnątrz urządzenia i osłonięta z zewnątrz elektryczna siatka natychmiast je eliminuje, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania i ochronę przed przypadkowym kontaktem z siatką.


Lampa owadobójcza 2w1 – jedno urządzenie, dwa tryby pracy

Praktyczna lampa owadobójcza może stanowić idealną pułapkę na owady i jednocześnie umożliwia natychmiastowe przejście w tryb packi.

Bezprzewodowa lampa owadobójcza o ciekawym designie i gotowa do użycia w każdym miejscu

Elegancki, stylowy wygląd lampy owadobójczej Rovus 2w1 sprawia, że doskonale prezentuje się w każdym miejscu. Możesz postawić ją w kuchni, sypialni czy salonie. W ten sposób przez cały dzień i całą noc zapewnisz sobie oraz domownikom skuteczną ochronę przed bzyczeniem i ukąszeniami owadów. Szybko ładująca się jednostka bazowa może być zasilana klasyczną ładowarką USB. Urządzenie może pracować na jednym ładowaniu przez 5 dni. Bezprzewodowa lampa owadobójcza jest doskonałą alternatywą dla toksycznych sprayów. Doskonale sprawdzi się także na tarasie, w ogrodzie czy podczas grillowania z przyjaciółmi. Zabierzesz ją na kemping, na wyprawę wędkarską albo na plażę, uwalniając się w ten sposób od uciążliwych insektów zakłócających odpoczynek na świeżym powietrzu. A zatem ciesz się latem bez owadów dzięki bezpiecznej i łatwej w użytkowaniu lampie Rovus 2w1.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>