Wczytuję dane...
Model: 110070317
Kod producenta: 110070317
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054139673
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Lampa owadobójcza Rovus

Wraz z nadejściem ciepłych dni pojawiają się owady, które mogą kąsać albo wydawać denerwujące dźwięki. Dzięki ekologicznej lampie owadobójczej Rovus rozprawisz się z nimi bez użycia toksycznych chemikaliów. Urządzenie wabi insekty światłem UV, a następnie zasysa je do wnętrza i eliminuje. Zasilane przez USB, jest gotowe do użytku w każdym miejscu – w domu, biurze, na kempingu czy na wycieczce.

Ciesz się życiem bez uciążliwych owadów!

Ciepłe dni niosą mnóstwo radości. Niestety wraz z nastaniem wiosny i lata pojawiają się także owady, które mogą dotkliwie kąsać albo irytować swoim bzyczeniem. Dzięki lampie owadobójczej Rovus szybko i łatwo pozbędziesz się insektów, tworząc w ten sposób relaksującą przestrzeń dla siebie i bliskich. Bez problemu wyeliminujesz odgłosy wydawane przez owady, które zakłócają pracę w dzień i odpoczynek w ciepły, letni wieczór lub po prostu nie pozwalają się wyspać.

Lampa owadobójcza wabi i zasysa owady

Działanie lampy owadobójczej Rovus opiera się na wykorzystaniu światła UV o długości fali 395-405 nm, bezpiecznego dla zdrowia i niezagrażającego środowisku. Promienie wabią owady, które następnie są zasysane przez wentylator cyklonowy do wnętrza lampy i eliminowane. W ten sposób urządzenie zapobiega ukąszeniom przez insekty i uniemożliwia ich rozmnażanie. Zapewnia więc maksymalną ochronę bez emisji szkodliwych substancji czy promieniowania.

Lampa owadobójcza pozwoli zapomnieć o szkodliwych chemikaliach, pestycydach i sprayach

Tradycyjne sposoby na walkę z owadami bazują głównie na zastosowaniu mogących wywoływać szkodliwe efekty dla zdrowia sprayów oraz chemicznych substancji zapachowych. Preparaty te są oczywiście skuteczne, ale jednocześnie mogą zagrażać ludziom i zwierzętom, a także stwarzać niebezpieczeństwo dla środowiska. Rozpylane chemikalia pozostają w powietrzu, którym oddychasz i osadzają się na przedmiotach domowych oraz skórze. W ten sposób mogą wywoływać podrażnienia oraz uczulenia, szczególnie u osób mających skłonność do alergii. Dodatkowo tradycyjne specyfiki na owady mają często nieprzyjemny, duszący zapach.

Zalety lampy ROVUS

  1. Światło ultrafioletowe - Promienie UV o odpowiedniej długości fali są niezwykle atrakcyjne dla owadów, dzięki czemu skutecznie je wabią, bez używania jakichkolwiek chemikaliów i substancji toksycznych.
  2. Mocne zasysanie - Potężny wentylator wbudowany w lampę zasysa owady do wnętrza i w ten sposób je eliminuje. Po skończonej pracy wystarczy jedynie zdjąć i opróżnić dno z insektów.
  3. Bez zapachu - Lampa owadobójcza nie wymaga używania chemikaliów oraz toksycznych substancji, dzięki czemu możesz oddychać czystym i świeżym powietrzem.

Lampa owadobójcza zasilana przez USB, idealna do użytku w każdym miejscu

Nowoczesna lampa owadobójcza o eleganckim designie może być zasilana przez USB z gniazdka sieciowego, laptopa albo powerbanka. Jest kompaktowa i lekka, dzięki czemu użyjesz jej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Lampę owadobójczą zabierzesz także na kemping albo na wyprawę wędkarską. Jedyne, co musisz zrobić, to podłączyć ją do zasilania, by móc cieszyć się odpoczynkiem, odprężającą kolacją z najbliższymi czy spokojnym snem.

Łatwa w czyszczeniu lampa owadobójcza

Lampę owadobójczą bez problemu utrzymasz w czystości. Wystarczy jedynie, że zdejmiesz dno i wyrzucisz unieszkodliwione insekty. Ilość owadów, które podczas jednej nocy dostaną się do wnętrza urządzenia, z pewnością Cię zaskoczy. A wszystko dzięki przemyślanej kombinacji światła UV i wentylatora cyklonowego.

W zestawie:

  • jednostka główna
  • ładowarka USB
  • instrukcja obsługi

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>