Wczytuję dane...
Model: L65091 05
Kod producenta: L65091
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Tefal

http://makow84.pl/Patelnie/Expertise/C62004.jpg

Patelnia Tefal Ingenio Expertise 22 cm + Tefal Ingenio Expertise 26 cm + rączka Ingenio


Symbol: L65091

 

Przystosowane do kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, indukcyjnych

Patelnie Tefal Ingenio Expertise posiadają Thermo-Spot TM - to wskaźnik idealnej temperatury smażenia - w chwili gdy wskaźnik zmienia wygląd patelnia osiąga temperaturę 190°C. Jest to optymalna temperatura dla smażenia i duszenia potraw w sosie własnym, co zapewnia zdrowe gotowanie.


Patelnie Tefal Ingenio Expertise posiadają bardzo twardą warstwą wewnętrzną Titanium Excellence wzmocnioną tytanem (najmocniejsza powłoka w całej ofercie Tefal). Powłoka ta gwarantuje wyjątkową odporność na zarysowania, nawet przy użyciu metalowych akcesoriów. Dzięki wyjątkowym właściwościom nieprzywierającym powłoki możliwe jest smażenie praktycznie bez użycia tłuszczu.


Możliwe użycie jakichkolwiek narzędzi do mieszania czy ubijania bez ryzyka zarysowania czy uszkodzenia.

Rączka Ingenio to ergonomiczny kształt i bezpieczniejszy system zamykania, daje gwarancję większej stabilności. W razie potrzeby rączkę Ingenio można dokupić osobno.Grube dno
zapewnia optymalną dystrybucję ciepła i zapobiega deformacji.Unikalne wykończenie zapewnia większą trwałość i bezpieczeństwo. Marka Tefal przywiązuje dużą wagę do starannego wykończenia swoich produktów, aby zapewnić konsumentom większą przyjemność i komfort użytkowania.Do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek włącznie z indukcyjnymi. Indukcja jak to działa.Patelnie Tefal Ingenio Expertise charakteryzuje ich wielofunkcyjność. Wszystkie produkty Ingenio cechuje to, że można w nich smażyć, gotować, piec w piekarniku, przechowywać lub serwować prosto na stół.

Do serii Tefal Ingenio można dopasować całą gamę funkcjonalnych akcesoriów, takich jak pokrywa do smażenia, pokrywa do odcedzania czy pokrywy plastikowe do przechowywania czy separatory filcowe, gotowanie staje się proste i przyjemne.

Gwarancja producenta na okres 10 lat.

http://makow84.pl/Patelnie/TalentPro/Excellence_3.png

http://makow84.pl/Patelnie/TalentPro/Excellence_4.png

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>