Wczytuję dane...
Model: 110067484
Kod producenta: 110067484
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054130373
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Mop parowy Plus Nano Rovus

Wykorzystaj odkażające właściwości gorącej pary, aby oczyścić swój dom bez użycia drogich i szkodliwych chemikaliów. Mop parowy Plus Nano Rovus to innowacyjne urządzenie, które możesz stosować na wszystkich powierzchniach. Nanocząsteczki pary są gotowe do pracy w kilka sekund i zabijają 99,9% bakterii oraz drobnoustrojów. Mop posiada dwie wymienne nakładki - do podłóg oraz do dywanów.

Zestaw zawiera:

  • Jednostkę główną o lekkiej konstrukcji z 6-metrowym kablem dla wygody podczas użytkowania
  • Zbiornik na wodę o pojemności 400 ml, który pozwala na 27 minut nieprzerwanej pracy
  • 2 wymienne nakładki z mikrofibry (można prać w pralce)
  • Końcówkę do dywanów
  • Instrukcję obsługi

Para jest najlepszym przyjacielem Twojego domu

Udoskonalony mop parowy Plus Nano Rovus wprowadza rewolucyjną technologię nano do Twojego domu. Jedno naciśnięcie przycisku zamienia wodę w potężną parę z nanocząsteczkami, która pomoże Ci w czyszczeniu i dezynfekcji podłóg, odświeżaniu dywanów, materacy lub innych płaskich powierzchni tekstylnych, które są odporne na wysokie temperatury.

Skuteczne czyszczenie dzięki technologii Nano

Mop parowy Plus Nano Rovus posiada komorę parową, która stale kontroluje temperaturę, ciśnienie i prędkość podgrzewanej wody. Wysoka temperatura i ciśnienie powodują zderzanie się cząsteczek wody, co pozwala wytworzyć suchą parę z nanocząsteczkami i jonami ujemnymi. Dzięki temu wytwarzana para wnika głębiej w powierzchnie, które chcesz wyczyścić i powoduje ich szybkie wysychanie.

Odpowiedni do większości powierzchni

Urządzenie wytwarza parę w kilka sekund i oferuje 3 poziomy jej uwalniania. Zapewnia to większą kontrolę, od delikatnego czyszczenia po intensywne odkażanie i mycie. Wymienne nakładki pozwolą na dopasowanie mopa do czyszczonej powierzchni. Możesz użyć 2 różnych głowic - prostokątnej do tradycyjnych powierzchni i trójkątnej, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Pozbądź się tłuszczu, brudu i plam bez wysiłku

Mopy parowe czyszczą skuteczniej niż tradycyjne, zanurzane w wiadrze. To urządzenie sprawi, że Twoja podłoga będzie nie tylko czysta, ale także zdezynfekowana. Mop parowy Plus Nano Rovus nie pozostawia mętnego osadu, co oznacza, że umyte powierzchnie są bardziej błyszczące. Korzystanie z mopa parowego eliminuje potrzebę ręcznego szorowania podłogi i ułatwia bezproblemowe czyszczenie powierzchni.

Dodatkowe korzyści:

  1. Oszczędność pieniędzy- Zakup mopa zwróci Ci się niezwykle szybko, gdyż oszczędzisz pieniądze, które wydajesz regularnie na zakup środków czyszczących. Z mopem parowym Plus Nano Rovus wystarczy Ci zwykła woda z kranu i dostęp do prądu.
  2. Oszczędnośc czasu- Możesz zaoszczędzić wiele czasu, który poświęcasz na sprzątanie, używając mopa parowego Plus Nano Rovus. Dzięki niemu łatwo wyczyścisz podłogi i płytki, pozbywając się brudu, kurzu oraz uporczywych plam.
  3. Oszczędność przestrzeni- Mop parowy Plus Nano Rovus zajmuje niewiele miejsca, więc jego przechowywanie nie sprawi Ci trudności.

Eliminuje nieprzyjemne zapachy

Para z nanocząsteczkami doskonale dezynfekuje i eliminuje bakterie, a także zapobiega utrzymywaniu się nieprzyjemnych zapachów w domu np. zwierząt i dymu papierosowego.

Zabija bakterie, wirusy i drobnoustroje, aby zapewnić rodzinie bezpieczne i zdrowe środowisko do życia

Mop parowy Plus Nano Rovus skutecznie zabija 99,9% bakterii i dezynfekuje podłogi oraz inne powierzchnie. Sterylizująca moc pary nie ma żadnego negatywnego wpływu na czyszczone powierzchnie i nie pozostawia po sobie szkodliwych substancji, które mogłyby zagrażać zdrowiu zwierząt domowych i dzieci.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>