Wczytuję dane...
Model: 110069531
Kod producenta: 110069531
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054137563
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Delimano

Zestaw noży kuchennych z listwą magnetyczną Delimano Brava 6 elementów

Symbol: 110069531

Zestaw składa się z:

  • Nóż uniwersalny 15cm
  • Nóż Nakiri 17,5cm
  • Nóż do filetowania 20cm
  • Nóż do krojenia 20cm
  • Nóż do obierania 7,5cm
  • Listwa magnetyczna 33cm

Łatwe i sprawne krojenie dzięki zestawowi noży kuchennych Delimano Brava

Jeśli dopiero przymierzasz się do kompletowania swojego kuchennego niezbędnika, rozpocznij od funkcjonalnego zestawu noży Delimano Brava z niezawodnymi ostrzami i łatwymi do trzymania uchwytami. To idealne rozwiązanie do krojenia produktów potrzebnych do przygotowywania rozmaitych potraw. Ten zestaw 5 noży jest niezawodny i na pewno wkrótce stanie się jednym z najważniejszych gadżetów podczas kuchennych zadań.

Ostre, cienkie i wytrzymałe noże ze stali nierdzewnej

Każdy nóż ma cienkie i lekkie ostrze, które umożliwia precyzyjne i sprawne siekanie, obieranie, krojenie w kostkę oraz wykonywanie innych zadań związanych z przygotowywaniem potraw. Ostrza wszystkich noży wchodzących w skład zestawu wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, więc posłużą Ci długo, zachowując swój kształt i ostrość. Nigdy też nie pękną, co może przydarzyć się zwłaszcza w przypadku noży ceramicznych. Atrakcyjny wygląd zestawu uzupełni wystrój Twojej kuchni.

Magnetyczna listwa na noże – sposób na porządek w kuchni

Brudna szuflada na sztućce to już przeszłość! Dzięki zestawowi noży kuchennych Delimano Brava możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie 5 noży – a nawet więcej – na magnetycznej listwie na ścianie. Zainstaluj ją w kuchni, garażu, biurze czy domku na działce, aby bezpiecznie przechowywać noże, przybory kuchenne, narzędzia i ostre metalowe przedmioty.

Nóż leżący w szufladzie może ulec uszkodzeniu w wyniku kontaktu z innymi metalowymi przedmiotami. Ma to wpływ jego na ostrość. Nie zachowując pełnej czujności i ostrożności, możesz łatwo uszkodzić ostrze, a nawet się skaleczyć.

Dlatego warto zawsze upewnić się, że noże są umieszczone na listwie magnetycznej, poza zasięgiem małych dzieci.

Nóż Nakiri do siekania warzyw

Nóż do krojenia mięsa w cienkie plastry

Nóż do filetowania mięsa i ryb

Nóż uniwersalny do siekania warzyw i innych niewielkich składników

Nóż do obierania owoców, warzyw i innych drobnych, precyzyjnych prac

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>