Model: 68101
Kod producenta: 68101
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Soehnle

http://makow84.pl/Soehnle/68101/68101-FT-Fit-Connect-200-Hauptbild-001-vs2.jpg

Opaska sportowa Soehnle Fit Connect 200 HR

Monitor aktywności fizycznej Fit Connect 200 HR z funkcją Bluetooth®

(Symbol: 86101/EAN: 4006501681010)

Pomiar pulsu

Obsługiwane aktywności:

 • bieg
 • sen

Wodoszczelność : IPx4

Metoda pomiaru : wbudowany pomiar pulsu w zegarek

Synchronizacja z komputerem

Funkcje:

 • alarm
 • czas i jakość snu
 • identyfikacja dzwoniącego
 • krokomierz
 • licznik kalorii
 • pomiar dystansu
 • powiadomienia
 • przypomnienia
 • wibracje

Opaska sportowa Fit Connect 200 HR wyświetla datę i godzinę, pomiar kroków, odległości, ilości spalonych kalorii, pulsu, analiza czasu i faz snu

Klasa wodoszczelności: IPx4

Wyświetlacz OLED

Dodatkowe funkcje:

 • przypomnienie o treningach
 • śledzenie postępów realizacji wyznaczonego celu
 • alarm wibracyjny
 • informacja o przychodzących połączeniach i SMS-ach

Wyniki pomiarów są przesyłane poprzez funkcję Bluetoothbezpośrednio do aplikacji Soehnle Connect

Aplikacja Soehnle Connect zbiera i analizuje dane również z innych urządzeń Soehnle: wag analitycznych, ciśnieniomierzy, oczyszczaczy powietrza

Pomiar pulsu w nadgarstku za pomocą optycznego czujnika

Data i godzina wyświetlają się na podświetlonym wyświetlaczu OLED Smart Touch

Monitorowanie aktywności - kroków, odległości, czasu trwania aktywności oraz spalonych kalorii

Automatyczne monitorowanie długości i jakości snu pozwalające na poprawę przyzwyczajeń w zakresie snu

Motywujący alarm w postaci wibracji przypomina o wyznaczonych celach

Powiadomienia o przychodzących połączeniach i SMS-ach są wyświetlane na wyświetlaczu

Funkcja delikatnego budzenia w postaci cichej wibracji

Wbudowana pamięć do zapisywania danych z 14 dni i nocy

Wygodna, uniwersalna bransoletka z zapięciem jak do zegarka pasująca na nadgarstki o obwodzie od 13,2 do 21,3 cm

Ochrona przed wodą - wytrzyma nawet intensywny trening, podczas którego się intensywnie spocisz

Naładowany akumulator wystarcza na okres do 5 dni


Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyświetlić puls na monitorze aktywności fizycznej Fit Connect 200 HR marki Soehnle, co pomoże Ci zoptymalizować Twój trening - krok po kroku. Mierzy on ilość kroków, przebyty dystans, czas trwania aktywności fizycznej, a także zużycie kalorii, na życzenie monitoruje jakość Twojego snu i przesyła dane bezpośrednio do aplikacji Soehnle Connect za pomocą funkcji Bluetooth®. Wszystkie zapisane dane dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne są wyświetlane w przejrzysty sposób. Na wyświetlaczu OLED Smart-Touch na bieżąco wyświetlają się przychodzące połączenia telefoniczne oraz SMS-y, a także data i godzina. Szczególnie motywujący jest fakt, że Ponadto alarm wibracyjny opaski fitnessowej Fit Connect 200 będzie Ci przypominać o wyznaczonych celach.

Dzięki zintegrowanej pamięci danych wszystkie dane z ostatnich 14 dni można później zsynchronizować ze smartfonem. Monitor aktywności fizycznej jest odporny na deszcz i pryskającą wodę (IP67) oraz posiada wygodną, uniwersalną bransoletkę z zapięciem jak do zegarka. Naładowany akumulator wystarcza na okres do 5 dni.

Dzięki monitorowi aktywności fizycznej Fit Connect 200 HR z funkcją Bluetooth® marki Soehnle każdy trening będzie jeszcze bardziej skuteczny: po prostu naciśnij przycisk aby wyświetlić puls bezpośrednio w nadgarstku. Pomoże Ci to zoptymalizować Twój trening - krok po kroku.

Oprócz ilości kroków, przebytego dystansu oraz spalonych kalorii ta sportowa, a zarazem atrakcyjna opaska zapamięta również całkowity czas trwania aktywności fizycznej. Dane są przesyłane do aplikacji Soehnle Connect-Appza pomocą funkcji Bluetooth®. Aplikacja ta wyświetla w przejrzysty sposób wszystkie zapisane dane dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne obrazujące Twoje postępy w zakresie aktywności fizycznej. Połączenie z ulubionymi aplikacjami fitnessowymi „Google Fit®“ i „Apple Health®“ pozwala na zapisywanie wszystkich istotnych danych dotyczących zdrowia w jednej aplikacji.

Na życzenie Fit Connect 200 HR zapisuje długość oraz fazy snu, co pomaga zoptymalizować przyzwyczajenia dotyczące snu i zapewnić spokojny sen, z którego rano łagodnie wybudzą Cię ciche wibracje. Na wyświetlaczu OLED Smart-Touch na bieżąco wyświetlają się przychodzące połączenia telefoniczne oraz SMS-y, a także data i godzina. Szczególnie motywujący jest fakt, że alarm wibracyjny opaski fitnessowej Fit Connect 200 będzie Ci również przypominać o wyznaczonych celach.

Bardzo wygodna jest zintegrowana pamięć danych, która zapisuje wszystkie dane z ostatnich 14 dni/nocy i synchronizuje je automatycznie w momencie kolejnego połączenia monitora aktywności fizycznej ze smartfonem. Wygodna, uniwersalna bransoletka z zapięciem jak do zegarka pasuje na nadgarstki o obwodzie od 13,2 do 21,3 cm. Monitor aktywności fizycznej jest odporny na deszcz i pryskającą wodę (IPx4), a tym samym również na pot podczas intensywnego treningu. Naładowany akumulator wystarcza na okres do 5 dni. Dodatkową funkcją jest pomiar pulsu w czasie rzeczywistym oraz kompatybilność z następującymi aplikacjami fitnessowymi: Endomondo, Wahoo utility, Sportractive, Sport Tracker, Polar Beat, acentas HR Monitor, ANT+ Heart Rate Grapher."

Połączenie z aplikacją Soehnle Connect na smartfona, łatwa obsługa i pełna kontrola danych. (Wymogi systemowe umożliwiające korzystanie z aplikacji: Android™: 4.4.4 / iOS®: iOS 9 / Bluetooth®: 4.0)


http://makow84.pl/Soehnle/68100/68100-FT-Fit-Connect-100-HR-Milieu-001.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68100/68100-FT-Fit-Connect-100-HR-Anwendung-003.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68100/68100-FT-Fit-Connect-100-HR-Anwendung-002.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68100/68100-FT-Fit-Connect-100-HR-Anwendung-001.jpg

Produkty powiązane

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>