Model: 68102
Kod producenta: 68102
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Soehnle

http://makow84.pl/Soehnle/68102/68102-Tracker-Fit-Connect-300-Hauptbild-001-vs2.jpg

Opaska sportowa Soehnle Fit Connect 300 HR z funkcją Bluetooth®

(Symbol: 68102/EAN: 4006501681027)

Pomiar pulsu

Wodoszczelność: IP67

Metoda pomiaru: wbudowany pomiar pulsu w zegarek

Synchronizacja z komputerem

Protokół komunikacji: Bluetooth

Długość paska: 213 mm (132 - 213)

Wyświetlacz OLED

Funkcje:

 • alarm
 • czas i jakość snu
 • identyfikacja dzwoniącego
 • krokomierz
 • licznik kalorii
 • pomiar dystansu
 • powiadomienia
 • przypomnienia
 • wibracje
Teraz Twój trening będzie jeszcze skuteczniejszy: Opaska sportowa Fit Connect 300 HR zapisuje jednocześnie do 10 jednostek treningowych z dokładnością co do minuty, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z Twoimi treningami. Automatyczny pomiar pulsu w nadgarstku pomoże Ci zoptymalizować trening krok po kroku.

Wyświetla datę i godzinę

Pomiar kroków, odległości, ilości spalonych kalorii, pulsu, analiza czasu i faz snu, dodatkowa pamięć do rejestracji treningów

Dodatkowe funkcje:

 • przypomnienie o treningach
 • śledzenie postępów realizacji wyznaczonego celu
 • alarm wibracyjny
 • informacja o przychodzących połączeniach i SMS-ach

Wyniki pomiarów są przesyłane poprzez funkcję Bluetooth bezpośrednio do aplikacji Soehnle Connect

Aplikacja Soehnle Connect zbiera i analizuje dane również z innych urządzeń Soehnle: wag analitycznych, ciśnieniomierzy, oczyszczaczy powietrza

Dodatkowy widok i pamięć pozwalająca na zapis danych treningowych co do minuty oraz optymalną kontrolę Twoich postępów

Data i godzina pokazują się na podświetlanym wyświetlaczu OLED Smart Touch

Monitorowanie aktywności - kroków, odległości, czasu trwania aktywności oraz spalonych kalorii

Automatyczne monitorowanie długości i jakości snu pozwalające na poprawę przyzwyczajeń w tym zakresie

Automatyczny pomiar pulsu w nadgarstku za pomocą optycznego czujnika

Powiadomienia o przychodzących połączeniach, e-mailach i SMS-ach na wyświetlaczu

Motywujący alarm w postaci wibracji przypomina o wyznaczonych celach

Funkcja delikatnego budzenia w postaci cichej wibracji

Wbudowana pamięć do zapisywania danych z 7 dni i nocy

Wygodny, uniwersalny pasek z zapięciem jak do zegarka pasujący na nadgarstki o obwodzie od 13,2 do 21,3 cm

Ochrona przed wodą - wytrzyma nawet intensywny trening, podczas którego się intensywnie spocisz

Naładowany akumulator wystarcza na okres do 5 dni

Opaska: TPU, obudowa wyświetlacza: PC / ABS, zapięcie: metalowe, nie zawiera niklu

Na dużym wyświetlaczu OLED Smart Touch możesz w każdej chwili sprawdzić ilość kroków, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii oraz sumę czasu aktywności fizycznej. Ta sportowa opaska w nocy automatycznie zapisuje wszystkie dane dotyczące snu, w tym także jego długość oraz fazy. Wbudowana pamięć pozwala na synchronizację wszystkich danych z ostatnich 7 dni i nocy ze smartfonem również w późniejszym czasie.

Aplikacja Soehnle Connect w przejrzysty sposób wyświetla wszystkie zapisane dane dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne obrazujące Twoje postępy w zakresie aktywności fizycznej. Szczególnie motywujący jest fakt, że opaska Fit Connect 300 HR przypomina Ci o Twoich celach. Dodatkowo urządzenie to informuje Cię o wszystkich przychodzących połączeniach i SMS-ach. Opaska jest wodoodporna (IP67) i posiada wygodny, uniwersalny pasek z zapięciem jak do zegarka. Naładowany akumulator wystarcza na 5 dni.

Teraz Twój trening będzie jeszcze skuteczniejszy: Opaska Fit Connect 300 HR monitoruje Twój trening tak jak trener personalny i przesyła zarejestrowane dane za pomocą funkcji Bluetooth® do aplikacji Soehnle Connect. Zapamiętuje do 10 jednostek treningowych na raz i w połączeniu z aplikacją Soehnle Connect pozwala Ci monitorować Twoje treningi. Automatyczny pomiar pulsu w nadgarstku pomaga utrzymać odpowiednią intensywność, znaleźć optymalne tempo oraz uniknąć przemęczenia.

Na dużym wyświetlaczu OLED Smart Touch możesz w każdej chwili sprawdzić ilość kroków, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii oraz sumę czasu aktywności fizycznej. Dzięki temu ciągle będziesz na bieżąco. Szczególnie przydatna cecha: dane na wyświetlaczu są pokazywane w tym samym kierunku, co na tradycyjnym zegarku. W nocy Fit Connect 300 HR automatycznie wyświetla długość oraz fazy snu, co pomaga zoptymalizować przyzwyczajenia oraz uzyskać spokojny sen, natomiast rano łagodnie obudzą Cię delikatne wibracje budzika. Dzięki wbudowanej pamięci nie jest nawet konieczne połączenie ze smartfonem, co jest wyjątkowo wygodne. Zapisuje ona wszystkie dane z ostatnich 7 dni/nocy i synchronizuje je automatycznie, gdy następnym razem połączysz opaskę ze smartfonem.

Aplikacja Soehnle Connect w przejrzysty sposób wyświetla wszystkie zapisane dane dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne obrazujące Twoje postępy w zakresie aktywności fizycznej. Połączenie z ulubionymi aplikacjami fitnessowymi „Google Fit®“ i „Apple Health®“ pozwala na zapisywanie wszystkich istotnych danych dotyczących zdrowia w jednej aplikacji.

Podczas gdy aplikacja Soehnle Connect wspiera Cię poprzez graficzną prezentację danych, Fit Connect 300 HR przypomina Ci o Twoich celach. Dodatkowo urządzenie to informuje Cię o wszystkich przychodzących połączeniach i SMS-ach.

Wygodny, uniwersalny pasek z zapięciem jak do zegarka pasuje na nadgarstki o obwodzie od 13,2 do 21,3 cm. Opaska jest wodoodporna (IP67) , co oznacza, że nie musisz jej zdejmować, gdy bierzesz prysznic, pływasz lub pocisz się podczas intensywnego treningu. Naładowany akumulator wystarcza na 5 dni."

Połączenie z aplikacją Soehnle Connect na smartfona, łatwa obsługa i pełna kontrola danych. (Wymagania systemowe umożliwiające korzystanie z aplikacji: Android™: 4.4.4 / iOS®: iOS 9 / Bluetooth®: 4.0)

http://makow84.pl/Soehnle/68102/68102-FT-Fit-Connect-300-HR-Milieu-002.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68102/68102-FT-Fit-Connect-300-HR-Anwendung-003.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68102/68102-FT-Fit-Connect-300-HR-Anwendung-004.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68102/68102-FT-Fit-Connect-300-HR-Anwendung-005.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68102/68102-FT-Fit-Connect-300-HR-Anwendung-006.jpg

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>