Model: 68094
Kod producenta: 68094
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Soehnle

http://makow84.pl/Soehnle/68094/68094.jpg

Oczyszczacz powietrza Soehnle Airfresh Clean 300

(Symbol: 68094)

 • Trójwarstwowy system filtrowania
 • Światło ultrafioletowe do niszczenia bakterii
 • Ekonomiczny
 • Trzy poziomy pracy
 • Podświetlany wyświetlacz
 • Przepływ powietrza: do 170 m³/h
 • Poziom hałasu: 55 dB
 • Wymiary: 42,8 × 25,5 × 25,8 cm (wys. × szer. × gł.)
 • Waga netto 4.41 kg
 • Waga brutto 4.78 kg
 • EAN: 4006927052388
 • Kolor: biały
 • Gwarancja producenta na okres 5 lat

Trójwarstwowy system filtrujący (filtr wstępny/ filtr EPA/ aktywny filtr węglowy) usuwa z powietrza do 99,5% wszystkich zanieczyszczeń o wielkości do 3,0 µm

Światło ultrafioletowe (UV C), które można dodatkowo włączyć, zabija również zarazki

Bardzo duża elastyczność w zakresie regulacji intensywności nawilżania w formie 3 różnych stopni pracy

Tryb nocny z wyłączonym światłem

Wymienny filtr ze wskaźnikiem zużycia zapewniający czyste powietrze przez cały czas

Idealne dla alergików: urządzenie wyróżnione przez Fundację Europejskie Centrum Badania Alergii (ECARF) jako przyjazne dla alergików

Optymalnie czyści i nawilża powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 30 m²

http://makow84.pl/Soehnle/68094/68094_8.jpg

Wzięcie głębokiego wdechu nie jest już straszne

Certyfikowany filtr powietrza Soehnle Airfresh CLEAN 300 skutecznie usuwa do 99,2% wszystkich alergenów i zanieczyszczeń powietrza o wielkości do 0,03 mikrona. Wydajność procesu czyszczenia jest wspierana przez trójwarstwowy system filtrów składający się z filtra wstępnego, filtra EPA i filtra z węglem aktywowanym. Dzięki temu procesowi powietrze uwalnia się od kurzu, bakterii, wirusów, sierści zwierząt, pyłków, roztoczy, a nawet nieprzyjemnych zapachów. Specjalne promieniowanie ultrafioletowe bezpiecznie niszczy obecne bakterie. Nie trzeba będzie już używać chemicznych i często szkodliwych środków dezynfekujących.

http://makow84.pl/Soehnle/68094/68094_2.jpg

Niczym nie zakłócony sen

Filtr powietrza jest odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni 30 m² i zadowala swoją znakomitą oszczędnością energii, 65 W. Po oczyszczeniu, powietrze jest zwracane równomiernie do pomieszczenia za pomocą bardzo cichego wentylatora, który nie zakłóci spokojnego snu. Soehnle Airfresh Clean 300 filtruje zanieczyszczenia z powietrza ponad trzy razy na godzinę. Optymalne trzy poziomy mocy i Timer z dwoma, czterema i ośmiogodzinnymi ustawieniami umożliwią dostosowanie czasu trwania i intensywności całego procesu. W trybie nocnym urządzenie działa bez oświetlenia, dzięki czemu nie będzie przeszkadzać podczas snu, a jednocześnie pozwoli oddychać czystszym powietrzem.

http://makow84.pl/Soehnle/68094/68094_7.jpg

Wybierz czystość

Zużyty filtr można wymienić na nowy, kiedy zajedzie taka potrzeba. Specjalny wskaźnik wymiany używany jest do określenia idealnego czasu wymiany. Można dzięki temu w pełni polegać na stale czystym powietrzu. Zawsze można łatwo wybrać niezbędne ustawienia dla oczyszczacza. Jasny, czytelny wyświetlacz sprawi, że korzystanie z tego urządzenia będzie tak proste, jak to tylko możliwe.

http://makow84.pl/Soehnle/68094/68094_6.jpg

Zdrowe powietrze dla każdego

Ten filtr powietrza będzie również doskonały dla alergików i osób z problemami układu oddechowego. Jego dokładność została zbadana, a następnie oceniona przez naukowców z Europejskiego Centrum Badania Alergii. Ponadto, dzięki ekonomicznemu rozmiarowi, urządzenie wpasowuje się w wystrój pomieszczenia tak, że można go w ogóle nie zauważyć.

"Czyste powietrze jest decydujące szczególnie dla alergików. Oczyszczacz powietrza AirFresh Clean 300 marki Soehnle, certyfikowany przez Fundację Europejskie Centrum Badania Alergii (ECARF), skutecznie oczyszcza powietrze za pomocą trójstopniowego systemu filtrującego, usuwając tym samym 99,5 % wszystkich szkodliwych substancji oraz alergenów do wielkości 3,0 µm. Filtr wstępny usuwa większe cząsteczki kurzu oraz włosy, wysokiej jakości filtr EPA pyłki i bakterie, a filtr z aktywnym węglem neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Światło ultrafioletowe, które można dodatkowo włączyć, zabija ponadto zarazki pozostałe w przefiltrowanym powietrzu.

Trzy stopnie pracy oraz funkcja timera umożliwiająca ustawienie działania na 2, 4 lub 8 godzin pozwala na indywidualne określenie czasu oraz intensywności oczyszczania powietrza. Oczyszczacz powietrza posiada tryb nocny, w którym wyłączone jest oświetlenie, co pozwala na korzystanie z niego również w sypialni. Wskaźnik zużycia filtra gwarantuje czyste filtry przez cały czas użytkowania. Przeznaczony do pomieszczeń do 30 m2."

"Kurz, pyłki, bakterie, gazy - nie widzimy ani nie czujemy tego, co codziennie wdychamy, przy czym czyste powietrze jest decydujące dla naszego zdrowia - szczególnie dla alergików. Oczyszczacz powietrza AirFresh Clean 300 marki Soehnle, certyfikowany przez Fundację Europejskie Centrum Badania Alergii (ECARF), skutecznie oczyszcza powietrze z 99,2 % wszystkich alergenów i szkodliwych substancji do wielkości 3,0 µm. Jego trójwarstwowy system filtrujący składający się z filtra wstępnego, filtra EPA oraz filtra z aktywnym węglem oczyszcza powietrze z kurzu, pyłków, bakterii, roztoczy, drobnego kurzu, wirusów, a nawet nieprzyjemnych zapachów i gazów. Światło ultrafioletowe, które można dodatkowo włączyć, zabija ponadto zarazki pozostałe w przefiltrowanym powietrzu. W ten sposób uzyskujesz powietrze, którym możesz swobodnie oddychać - bez łzawiących oczu, kaszlu i problemów z oddychaniem.

Po oczyszczeniu czyste powietrze wraca do pomieszczenia w postaci cichego nawiewu, który nie przeszkadza nawet w sypialni. Oczyszczacz powietrza Airfresh Clean 300 może wessać do 170 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Tym samym oczyszcza on powietrze w pokoju dziennym lub sypialni o powierzchni 20 m2 ponad trzy razy w ciągu godziny. Trzy stopnie pracy oraz funkcja timera umożliwiająca ustawienie działania na 2, 4 lub 8 godzin pozwala na indywidualne określenie czasu oraz intensywności oczyszczania powietrza. Urządzenie działa nieprzerwanie w trybie nocnym bez oświetlenia, nie zakłócając snu. Wskaźnik zużycia filtra sygnalizuje, kiedy należy go wymienić, dzięki czemu przez cały czas możesz się cieszyć niezmiennie czystym powietrzem."

Produkty powiązane

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>