Wczytuję dane...
Model: 68092
Kod producenta: 68092
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Soehnle

http://makow84.pl/Soehnle/68092/68092_.jpg

http://makow84.pl/Soehnle/68092/68092_3.jpg

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz Soehnle AirFresh Wash 500

(Symbol: 68092)

 • 3-w-1: skuteczne oczyszczanie i nawilżanie powietrza dla czystego i świeżego powietrza
 • Funkcja timera (czas pracy do 12 godzin)
 • Z bieżącym wyświetlaniem wilgotności w pomieszczeniu
 • Oszczędność energii: 35 W
 • Automatyczny monitoring powietrza w pomieszczeniu zapewnia stałą, optymalną wilgotność
 • Optymalna wydajność czyszczenia i nawilżania w pomieszczeniach o powierzchni do 35 m²
 • Trójwarstwowy system filtrujący (wstępny / filtr EPA / filtr z węglem aktywnym) usuwa się 85% wszystkich cząstek do wielkości 0,3 mikronów z powietrzem
 • Duży, niebieski świecący wyświetlacz LED zapewniający bardzo dobrą czytelność aktualnej wilgotności nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
 • Indywidualna, bezstopniowa regulacja wymaganej wilgotności powietrza (40% - 80%)
 • Maksymalna elastyczność regulacji wilgotności dzięki 3 różnym poziomom mocy
 • Duży, zdejmowany zbiornik na wodę o pojemności 4,0 l zapewnia komfort i długą żywotność
 • Automatyczne wyłączanie przy pustym zbiorniku zapewnia maksymalne bezpieczeństwo
 • Funkcja timera pozwala środowisku wykonawczemu na max. 12 godzin indywidualnie
 • Wymienny filtr ze wskaźnikiem wymiany filtra zapewniający stale czyste powietrze
 • Łatwe czyszczenie urządzenia zapewnia higieniczną pracę
 • Idealny dla alergików: alergia została nagrodzona przez Europejską Fundację Badań nad Alergiami (ECARF)
 • Waga netto: 7,56 kg
 • Waga brutto 8,04 kg
 • EAN: 4006501680921

http://makow84.pl/Soehnle/68092/68092.jpg

Zdrowe, czyste i w naturalny sposób nawilżone powietrze za pomocą tylko jednego urządzenia. Dzięki oczyszczaczowi powietrza Airfresh Wash 500 marki Soehnle zapewnienie zdrowszego powietrza i wyższej jakości życia we własnym domu jeszcze nigdy nie było takie łatwe.

Wysokiej jakości filtr EPA oraz filtr zawierający aktywny węgiel oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków i bakterii, a także neutralizują nieprzyjemne zapachy. Obracający się w wodzie bęben oczyszcza wstępnie oczyszczone powietrze usuwając z niego nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, zanim czyste powietrze zostanie nawilżone drobnymi molekułami wody. Jednocześnie na dużym, podświetlanym wyświetlaczu można w każdej chwili odczytać aktualną wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Trzy stopnie pracy, płynna regulacja wymaganej wilgotności powietrza oraz timer pozwalający na ustawienie do maks. 12 godzin pracy umożliwiają indywidualne określenie czasu pracy oraz intensywności oczyszczania powietrza. Urządzenie wyłącza się automatycznie po uzyskaniu optymalnej wilgotności powietrza. Z dużym wyjmowanym zbiornikiem na wodę o pojemności 4,0 l i wymiennym filtrem. Posiada certyfikat ECARF i jest przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 35 m².


http://makow84.pl/Soehnle/68092/68092_13.jpg

Wzięcie głębokiego wdechu nie jest już straszne

Certyfikowany filtr powietrza Soehnle Airfresh Wash 500 skutecznie usuwa do 99,2% wszystkich alergenów i zanieczyszczeń powietrza o wielkości do 0,03 mikrona. Wydajność procesu czyszczenia jest wspierana przez trójwarstwowy system filtrów składający się z filtra wstępnego, filtra EPA i filtra z węglem aktywowanym. Dzięki temu procesowi powietrze uwalnia się od kurzu, bakterii, wirusów, sierści zwierząt, pyłków, roztoczy, a nawet nieprzyjemnych zapachów. Specjalne promieniowanie ultrafioletowe bezpiecznie niszczy obecne bakterie. Nie trzeba będzie już używać chemicznych i często szkodliwych środków dezynfekujących.


http://makow84.pl/Soehnle/68092/68092_5.jpg

Wybierz czystość

Zużyty filtr można wymienić na nowy, kiedy zajedzie taka potrzeba. Specjalny wskaźnik wymiany używany jest do określenia idealnego czasu wymiany. Można dzięki temu w pełni polegać na stale czystym powietrzu. Zawsze można łatwo wybrać niezbędne ustawienia dla oczyszczacza. Jasny, czytelny wyświetlacz sprawi, że korzystanie z tego urządzenia będzie tak proste, jak to tylko możliwe.

http://makow84.pl/Soehnle/68092/68092_8.jpg

"Zdrowe, czyste i w naturalny sposób nawilżone powietrze za pomocą tylko jednego urządzenia. Dzięki oczyszczaczowi powietrza Airfresh Wash 500 marki Soehnle zapewnienie zdrowszego powietrza i wyższej jakości życia we własnym domu jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Jego trójwarstwowy system filtrów składający się z filtra wstępnego, filtra EPA oraz filtra z aktywnym węglem oczyszcza powietrze z pyłków, sierści, drobnego kurzu, znajdujących się w powietrzu roztoczy oraz nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą obracającego się w wodzie bębna oczyszczającego z powietrza usuwane są nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia: jest to dwustopniowy system, 30 razy efektywniejszy od oczyszczacza powietrza bez filtra EPA. Oczyszczone powietrze jest następnie równomiernie rozprowadzane po całym pomieszczeniu i nawilżane za pomocą technologii parowania. Ta naturalna i skuteczna technologia rozpylania zapewnia wyjątkowo higieniczne nawilżanie powietrza - zupełnie bez podgrzewania wody lub widocznej pary wodnej. W porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami powietrza Airfresh Wash 500 uwalnia do 99% mniej bakterii.

Na dużym, podświetlanym wyświetlaczu LCD można w każdej chwili odczytać aktualną wilgotność powietrza w pomieszczeniu, którą mierzy wbudowany czujnik. W trybie automatycznym Airfresh Wash 500 monitoruje powietrze w pomieszczeniu i automatycznie dostosowuje intensywność nawilżania, utrzymując w ten sposób stały i zdrowy poziom wilgotności. Trzy stopnie pracy, płynna regulacja wymaganej wilgotności powietrza do 80% oraz timer pozwalający na ustawienie do 12 godzin pracy umożliwiają indywidualne określenie czasu pracy oraz intensywności oczyszczania powietrza. Urządzenie wyłącza się automatycznie po uzyskaniu żądanej wilgotności powietrza lub gdy zbiornik na wodę jest pusty. Duży, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 4,0 l umożliwia nawilżanie powietrza w pomieszczenia o powierzchni do 35 m². Wskaźnik zużycia filtra sygnalizuje, kiedy należy go wymienić, dzięki czemu przez cały czas będziesz się cieszyć niezmiennie czystym powietrzem. Z uwagi na wysokiej jakości filtry oczyszczacz powietrza Airfresh Wash 500 marki Soehnle jest certyfikowany przez Fundację Europejskie Centrum Badania Alergii (ECARF)."

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>