Wczytuję dane...
Model: 106166781
Kod producenta: 106166781
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Top Shop

Okulary przeciwsłoneczne LAURA AMATTI

ID: 106166781

Polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne Laura Amatti
  • Ochrona przed promieniami UVA/UVB
  • Lepsza ostrość widzenia nawet w bardzo słoneczne dni
  • Stylowy design
  • Pokrowiec i ściereczka czyszcząca w zestawie
  • Wytrzymałe plastikowe oprawki
  • Soczewki polaryzacyjne

 

Okulary polaryzacyjne Laura Amatti zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnej kobiecie. Kobiecie, która chce mieć własny styl i przyciągać spojrzenia innych.

Design okularów to ponadczasowe kocie oczy (cat eye). Wysmakowany styl i eleganckie wykonanie sprawi, że poczujesz się jak gwiazda Hollywood nawet podczas codziennego spaceru. Ponadto wyróżniające się logo Laury Amatti w kształcie motyla doda Ci pewności siebie i sprawi, że będziesz błyszczeć jeszcze bardziej!

Styl i wygoda zamknięte w jednych okularach

Oczy to zwierciadło duszy więc musimy dbać o nie ze szczególną troską. Zwłaszcza w słoneczne dni. Z polaryzacyjnymi okularami od Laury Amatti nie musisz wybierać pomiędzy stylem i wygodą. Szkła okularów wyposażone są w system ochrony przed promieniami UVA/UVB.

Oprawki wykonane są z lekkiego i wytrzymałego plastiku. Zapomnij o uwierających, niewygodnych okularach, które zamęczają Twój nos i pozostawiają czerwone ślady na skórze. Okulary Laury Amatti leżą idealnie, a noszenie ich to czysta przyjemność. Ponadto w zestawie otrzymasz również futerał i ściereczkę czyszczącą. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoje okulary ulegną uszkodzeniu, kiedy będziesz nosić je w torebce.

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>