Wczytuję dane...
Model: 82500
Kod producenta: 82500
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501825001
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

 

Przenośna suszarka ogrodowa Leifheit LinoPop-Up 140

Symbol: 82500  • Wygodna obsługa jedną ręką - można ją szybko i łatwo rozłożyć oraz złożyć
  • Poręczna, kompaktowa i lekka: idealna w domu i na kempingu
  • Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, ponieważ ma tylko 12 cm szerokości
  • Dzięki wadze zaledwie 3,6 kg łatwo się ją przewozi i rozkłada
  • W sumie na 14 metrach linek na niewielkiej powierzchni zmieści się więcej niż jeden wsad pralki
  • Stabilne ramiona i szeroki stelaż zapewniający stabilność
  • Na zewnętrznej lince, na wysokości 95 cm można rozwiesić długie rzeczy
  • Dzięki ukośnemu ułożeniu linek bez problemu rozwiesisz ubrania
  • Z pokrowcem ochronnym w zestawie zapewniającym łatwy transport i zawsze czyste linki

Przenośna suszarka ogrodowa Leifheit LinoPop-Up 140 jest idealnym rozwiązaniem w domu i w podróży. Wystarczy nacisnąć główny uchwyt, aby z łatwością rozłożyć cztery ramiona suszarki i móc natychmiast z niej korzystać. Idealna nie tylko w domu, ogrodzie, na wąskim balkonie, małym tarasie, lecz również w podróży i na kempingu, ponieważ waży tylko 3,6 kg. Po rozłożeniu linki suszarki mają w sumie długość 14 metrów, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na więcej niż jeden wsad pralki - na powierzchni zaledwie jednego metra kwadratowego.

Linki są ustawione pod lekkim skosem w dół, od wewnątrz do zewnątrz, co zapewnia łatwy dostęp do każdej z nich. Na najbardziej zewnętrznej lince na wysokości 95 cm można rozwiesić długie rzeczy, takie jak na przykład ręczniki lub spodnie. Stabilne ramiona suszarki oraz szeroki stelaż gwarantują stabilność, nawet z pełnym obciążeniem. Linki można z łatwością i wygodnie naprężyć naciskając na główny uchwyt.

Gdy już nie będzie potrzebna, można ją tak samo łatwo złożyć: wystarczy zwolnić blokadę jedną ręką jednocześnie podnosząc suszarkę, a jej ramiona złożą się same. Po złożeniu ta przenośna suszarka ogrodowa LinoPop-Up 140 ma tylko 12 cm szerokości, więc zajmie niewiele miejsca w przyczepie kempingowej, małej łazience lub pomieszczeniu gospodarczym. Pokrowiec ochronny ułatwia transport i utrzymuje linki w czystości.

Produkty powiązane

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>