Wczytuję dane...
Model: 3122
Kod producenta: 3122
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501031228
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Krajalnica do jajek od Leifheit

  • błyskawicznie i równo kroi jajka, pieczarki czy ziemniaki w mundurkach
  • łatwa i bezpieczna obsługa
  • trzy rodzaje cięcia
  • nadaje się do mycia w zmywarce
  • materiał: stal nierdzewna

Krajalnica do jajek od Leifheit

Dzięki krajalnicy do jajek ProLine marki Leifheit szybko, wygodnie i równo pokroimy produkty, które łatwiej będzie można poddać dalszej obróbce i efektowniej będą wyglądały podczas serwowania. Obudowa krajalnicy to wysokiej jakości stal szlachetna, której elegancki wygląd idzie w parze z doskonałą stabilnością. Ostre druciki tnące tego modelu również zostały wykonane z wytrzymałej, nierdzewnej stali szlachetnej.

Krajalnica to połączenie aż trzech funkcji w jednym narzędziu – pozwala na cięcie produktów w plasterki okrągłe, owalne oraz w łódki. Doskonale sprawdzi się w przypadku krojenia zarówno jajek, jak i ziemniaków w mundurkach, pieczarek czy pomidorów. Dokładnie poporcjowane produkty można wykorzystać do ozdobienia potraw, zaserwowania jako przekąski czy użycia do dalszej obróbki termicznej, która będzie dzięki temu przebiegać szybciej. 

Krajalnica do jajek Combi marki Leifheit jest bezpieczna i bardzo łatwa w użyciu. By rozpocząć krojenie, należy unieść ramię modelu Combi, włożyć w jedno z dwóch wyprofilowanych miejsc produkt i nacisnąć ramię. Druciki błyskawicznie i bezproblemowo potną zawartość krajalnicy w równe fragmenty już podczas pierwszego użycia. Pocięte produkty łatwo wyjmuje się z wnętrza.

Nadaje się do mycia w zmywarce.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>