Wczytuję dane...
Model: 3121
Kod producenta: 3121
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501031211
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Krajalnica do jajek od Leifheit

  • błyskawicznie i równo kroi jajka, pieczarki czy ziemniaki w mundurkach
  • łatwa i bezpieczna obsługa
  • trzy rodzaje cięcia
  • nadaje się do mycia w zmywarce
  • materiał: tworzywo sztuczne/stal nierdzewna

Krajalnica do jajek od Leifheit

Krajalnica do jajek Combi marki Leifheit to praktyczne akcesorium pozwalające na przygotowanie równo i szybko pokrojonych produktów do efektownego serwowania lub dalszej obróbki. Obudowa tego modelu powstała z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym, natomiast druciki tnące wykonano z wytrzymałej i nierdzewnej stali.

Krajalnica łączy w sobie trzy funkcje – umożliwia cięcie produktów w plasterki owalne, okrągłe lub w łódki. Idealnie sprawdzi się do krojenia jajek, pieczarek, ugotowanych ziemniaków, pomidorów czy miękkich owoców. Równo pocięte fragmenty można wykorzystać do ozdobiania potraw i deserów, zaserwować jako przekąskę lub wykorzystać w dalszym komponowaniu dania.

 Model ten można myć w zmywarce. Krajalnica jest objęta 3-letnią gwarancją.

Obsługa krajalnicy do jajek Combi marki Leifheit jest prosta i bezpieczna. Wystarczy unieść jedno ramię krajalnicy, włożyć w odpowiednio wyprofilowane miejsce produkt i nacisnąć ramię. Ostre druciki bez problemu potną zawartość już podczas pierwszego naciśnięcia. Pocięte na plasterki jajko czy pieczarkę również bardzo łatwo wyjmuje się z krajalnicy.

Nadaje się do mycia w zmywarce.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>