Wczytuję dane...
Model: CR1188
Kod producenta: CR1188
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887800099
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Retro Radio CR 1188 Camry

⭐FM Radio

⭐AM Radio

⭐Bluetooth

⭐USB

⭐Wymiary:

➡️wysokość 26cm

➡️szerokość 27cm

➡️głębokość 16cm

⭐STEREO 2x 5W

Drewniane wykończenie

Retro Radio CR 1188 Camry

✅CAMRY CR 1188 to stylowy odbiornik z duszą, który pięknie uzupełni aranżację sypialni, salonu czy gabinetu.

✅Odbiornik umożliwia słuchanie radia FM oraz AM, dlatego każdy może słuchać swojej ulubionej stacji niezależnie od częstotliwości, na której ona odbiera.

✅Dzięki portowi USB i opcji Bluetooth możemy też do niego podłączyć inne źródła z ulubionymi utworami.

Retro radio do każdego wnętrza

Wyposażenie i sprzęty stylizowane na dawne artykuły codziennego użytku niezmiennie budzą nasze zainteresowanie.

✨Radio, które wygląda, jakby przeniesiono je w czasie z półki naszej babci, jest jednym z bardziej rozchwytywanych gadżetów.

✨Pasuje do staromodnej sypialni, salonu z meblami wystylizowanymi na te z innej epoki czy eleganckiego gabinetu, w którym ceni się jakość wykonania sprzętów.

Stylową drewnianą obudowę o zaokrąglonych kształtach, uzupełniają oldschoolowe pokrętła i skala.

✨Patrząc na to radio, mamy wrażenie, że po jego włączeniu do naszych uszu dobiegnie trzeszczenie i piski charakterystyczne dla odbiorników sprzed 60 lat. Nic bardziej mylnego!

Drewniane wykończenie i stylowy wygląd nie powinny nas zmylić, gdyż radio jest jak najbardziej nowoczesne w środku.

✨Radio nie zajmuje dużo miejsca, więc zmieści się na półce, parapecie czy na blacie w kuchni umilając nam wykonywanie codziennych obowiązków.

Nowoczesna technologia w starym opakowaniu

✅Odbiornik umożliwia słuchanie radia FM oraz AM, dlatego każdy może słuchać swojej ulubionej stacji niezależnie od częstotliwości, na której ona odbiera.

✅Dzięki portowi USB i opcji Bluetooth możemy też do niego podłączyć inne źródła z ulubionymi utworami.

✅Radio jest również intuicyjne w użytkowaniu. Na froncie znajdziemy pokrętło regulacji głośności, pokrętło strojenia, przyciski AM/FM, a także przycisk przełączenie między radiem a Bluetooth.

✅Z tyłu natomiast mamy przycisk zasilania, włączania/wyłączania USB, przewijania i pomijania, odtwarzania i pauzy czy przeskakiwania utworów do przodu.

✅Znajduje się tam również lampka kontrola, która sygnalizuje, że urządzenie jest włączone oraz że działa aktualnie funkcja Bluetooth.

✅Jest to odbiornik polecany miłośnikom muzyki, którzy cenią wysoką jakość wykonania radia, jego ciekawą stylistykę i połączenie tradycyjnych z innowacyjnymi rozwiązaniami.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>