Wczytuję dane...
Model: DA1511F1
Kod producenta: DA1511F1
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Rowenta

 

 

http://makow84.pl/Rowenta/DA151/DA151Top.jpg

 

 

Żelazko turystyczne Rowenta First Class - Idealny towarzysz w podróży

Symbol: DA1511F1

Idealne prasowanie gdziekolwiek jesteś!

First Class to idealne urządzenie na wakacje - dwunapięciowe zasilanie umożliwia korzystanie z niego w różnych krajach, a etui, kompaktowe wymiary oraz składana rączka doskonale sprawdzają się w podróży. To żelazko na parę łączy w sobie wydajność i precyzję, zapewniając doskonały efekt prasowania wszędzie gdzie tego potrzebujesz.  
  • Prasowanie w pionie
  • Regulacja pary i temperatury: Manualna
  • Właściwości ślizgu stopy ***
  • Trwałość stopy/odporność na zarysowania ***
  • Ciągłe rozprowadzanie pary: Końcówka, bok i środek
  • Wyprofilowana końcówka stopy
  • Wygodny uchwyt
  • Etui podróżne

Żelazko Rowenta First Class pozwala osiągnąć doskonały efekt prasowania wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Dzięki możliwości wyboru napięcia możesz bezpiecznie używać żelazka w różnych krajach. Dołączone etui, kompaktowe wymiary i składana rączka ułatwiają spakowanie urządzenia do walizki. Para rozprowadzana jest za pomocą opatentowanej technologii stopy Microsteam 200 z wyprofilowanym czubkiem do prasowania trudno dostępnych miejsc. Ciągły wyrzut pary 10 g/min wygładza ubrania, a dodatkowe uderzenie pary 45 g/min pozwala wyprasować grube tkaniny i rozprostować trudne zagniecenia. Urządzenie wyposażono w zbiornik na wodę o pojemności 70 ml i możliwość prasowania w  pionie. Rowenta First Class jest idealnym towarzyszem podróży, zapewniającym perfekcyjne efekty prasowania.

 

 

Idealny towarzysz w podróży - Dwunapięciowe zasilanie

Żelazko pozwala na prasowanie zarówno przy napięciu 120 jak i 240 V, gwarantując zawsze maksymalny wyrzut pary. Dodatkowo, składana rączka oraz etui do transportu umożliwiają wygodne przechowywanie i transport żelazka w walizce.


Solidne rozprowadzenie pary - System Microsteam 200

Unikalna opatentowana technologia stopy składa się z 200 mikrootworów parowych służących do dokładnego rozprowadzania pary.

Precyzyjne prasowanie - Wyprofilowana końcówka stopy

Żelazko zapewnia dobre wyniki prasowania trudno dostępnych miejsc, takich jak wąskie krawędzie, szwy, czy kołnierzyki.

Swoboda pracy - Zbiornik na wodę o pojemności 70 ml

Pojemny zbiornik umożliwia wyprasowanie wakacyjnych ubrań  bez dodatkowego dolewania wody.

Łatwe prasowanie - Możliwość prasowania w pionie

Teraz wygładzanie delikatnych tkanin jest jeszcze łatwiejsze dzięki funkcji prasowania w pionie. Idealne rozwiązanie do usuwania zagnieceń z garniturów i innych ubrań na wieszakach.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>