Wczytuję dane...
Model: PA1000WIFI3
Kod producenta: PA1000WIFI3
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 7090019823540
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Mill

Panel grzewczy stalowy Mill 1000W WiFi

?Marka: Mill

?Seria: Steel

?Nr katalogowy: PA1000WIFI3

?Moc: 1000 W

?Maksymalna powierzchnia: 12-16 m2

?Sterowanie termostatem: aplikacja Mill + WiFi

?Materiał grzałki: aluminium

?Materiał frontu: stal

?Kolor: biały

?Przewód: biały, 130 cm

?Gniazdo przewodu zasilającego: prawa strona

?Uziemione połączenie: Tak

?Klasyfikacja IP: IPX4 (Dopuszczony do stosowania w łazience strefa 2)

?Rozmiar produktu (szer. x gł. x wys. cm): 85 x 8,6 x 40 cm

?Seria grzejników Mill Steel to cała gama urządzeń o różnej mocy dzięki temu w prosty sposób można dobrać produkt do wielkości pomieszczenia.

?Prosty, ale jakże elegancki skandynawski design.

?We współpracy z Eker Design Studio na nowo odkryliśmy dość nudny wizualnie produkt – stalowy grzejnik płytowy. Rezultat jest po prostu oszałamiający. Zaokrąglone krawędzie produktu w połączeniu z lekko zakrzywionym frontem sprawiły, że stał się on ikoną designu w branży grzewczej.

?Dodatkowo stylowy grzejnik panelowy zapewnia komfortową temperaturę otoczenia i może być bezpiecznie używany bez nadzoru.

?Wyobraź sobie radość z powrotu do przytulnego i ciepłego domu.

?Urządzenie powstałe z myślą o pomieszczeniach o powierzchni od 12 do 16 metrów kwadratowych.

?Grzejnik wyposażony jest w prosty w obsłudze elektroniczny termostat z oszczędzającym energię elektryczną programem DZIEŃ / NOC.

?Zastosowanie aluminiowego elementu grzewczego pozwoliło osiągnąć dużą wydajność urządzenia zachowując jednocześnie bezpieczną dla dotyku temperaturę obudowy.

?Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi najnowszej generacji możemy sterować pracą urządzenia nawet z drugiego końca świata.

Sterowanie grzejnikami MILL dzięki modułowi WiFi

?W aplikacji Mill App możesz zaprogramować temperaturę tak, aby automatycznie dostosowywała się do Twoich codziennych zajęć, co zapewnia codzienny komfort i oszczędza zarówno Twój portfel, jak i środowisko naturalne przed niepotrzebnymi wydatkami i zużyciem energii elektrycznej.

?Nowy układ WiFi umożliwiający bardzo łatwe połączenie z Bluetooth, automatycznie łączy urządzenie z siecią WiF, niezależnie od rodzaju posiadanego routera

?Korzystając z aplikacji, możesz sterować kilkoma domami i dowolną liczbą grzejników, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz.

?Dzięki temu zawsze wrócisz do przytulnego, ciepłego domu lub domku letniskowego.

Wi-Fi3 Mill oferuje nowe i rewolucyjne funkcje

??Pierwszy grzejnik płytowy z technologią ogrzewania z regulacją PID. Po osiągnięciu żądanej temperatury grzejnik utrzyma tę temperaturę poprzez obniżenie poziomu mocy. Oznacza to bardziej stabilne ogrzewanie z mniejszymi wahaniami temperatury.

??Ogrzewanie predykcyjne – grzejnik panelowy ogrzeje pomieszczenie tak, aby żądana temperatura została osiągnięta w określonym czasie. Grzejnik uczy się, jak szybko/wolno temperatura w pomieszczeniu wzrasta/obniża się w określonym czasie. W ten sposób będzie wiedział, kiedy rozpocząć ogrzewanie, aby osiągnąć żądaną temperaturę w czasie zaplanowanym w aplikacji.

??100% cicha praca – brak dźwięku kliknięcia, gdy temperatura rośnie i spada.

??Blokada zabezpieczająca przed dziećmi – dla bezpiecznego użytkowania

??Funkcja otwartego okna, która automatycznie wyłącza grzejnik po otwarciu okna

Dzięki Mill WiFi do sterowania ogrzewaniem wystarczy jedynie smartfon, dzięki któremu zapewnisz komfortową temperaturę w dowolnym momencie bez marnowania energii elektrycznej. Minimalistyczny, elegancki kształt pasuje do każdego wystroju wnętrza. Jego zaokrąglone krawędzie i delikatnie zaokrąglony front pięknie komponują się z każdą ścianą!

Krótkie video na YouTube prezentujące grzejnik:

https://youtu.be/Z0Lc7vpMCEc

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>