Wczytuję dane...
Model: 110073314
Kod producenta: 110073314
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054150463
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Przenośny ogrzewacz biurkowy Rovus

Przenośny, mocny i kompaktowy ogrzewacz przenośny ma nieco ponad 20 cm wysokości, więc idealnie nadaje się do ustawienia na biurku lub pod nim, do użytku w domu lub w biurze. Dzięki ruchom oscylacyjnym jest wydajny i równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze. Inteligentny system kontroli temperatury zapobiega przegrzaniu. Ochrona przed przewróceniem dodatkowo podnosi bezpieczeństwo.

  • Moc 300-350 W
  • Kompaktowy rozmiar
  • Waga: 580g
  • Ruchy oscylacyjne

Grzejnik przenośny - dodatkowe ciepło tam, gdzie go potrzebujesz

Choć duże grzejniki i kaloryfery są skuteczne, zużywają więcej energii i zajmują dużo miejsca. Dzięki przenośnemu ogrzewaczowi możesz cieszyć się cieplejszym powietrzem tam, gdzie tego potrzebujesz. Ustawisz go na biurku, stole lub podłodze. Dla tego urządzenia spadająca temperatura to żaden problem, ponieważ szybko i skutecznie ogrzeje każde pomieszczenie.

Przenośny ogrzewacz idealny do domu i biura

Przenośny ogrzewacz to doskonałe rozwiązanie do chłodnych pomieszczeń, które podniesie komfort pracy oraz sprawi, że zapomnisz o zimnych stopach i dłoniach. Nowoczesny mechanizm szybko dostarczy ciepło i nie zmarnuje energii. Używaj przenośnego grzejnika tam, gdzie tego potrzebujesz. Zmieści się niemal wszędzie - ma nieco ponad 20 cm wysokości, a dzięki praktycznemu uchwytowi oraz wadze zaledwie 580 g można go szybko i łatwo przenieść.

Grzejnik przenośny - łatwa obsługa, inteligentne działanie i bezpieczeństwo

Po włączeniu ogrzewacza nie musisz długo czekać na ciepłe powietrze, ponieważ element grzewczy rozgrzewa się bardzo szybko. Dzięki ruchom oscylacyjnym (40°) rozprowadza ciepło równomiernie. Aby uniknąć przegrzania i marnowania energii, urządzenie automatycznie przestaje się nagrzewać, a następnie uruchamia się ponownie tak, aby utrzymać odpowiednią temperaturę. Stylowa, nowoczesna konstrukcja zawiera zabezpieczenie przed przewróceniem dla dodatkowego bezpieczeństwa.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>