Wczytuję dane...
Model: AD7317
Kod producenta: AD7317
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934830270
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Adler

Wentylator 15 cm z klipsem + podstawa AD 7317 Adler

 • Średnica 15cm / 6”
 • Przepływ powietrza 7m3/min.
 • 2 ustawienia prędkości
 • Regulacja kąta pochylenia 16° (8° w górę i 8° w dół)
 • Stabilna podstawa i klip w komplecie
 • Moc maksymalna 30W
 • Moc 15W
 • Zasilanie 220-240V 50/60Hz
 • Poziom hałasu 46 Db

Zawartość pudełka:

 • Instrukcja obsługi
 • Wentylator AD7317
 • Podstawka
 • Klips

Wentylator 15 cm z klipsem + podstawa AD 7317 Adler

Wysoka temperatura i suche powietrze dokuczają nam coraz częściej. Upalne dni w domu czy biurze potrafią być naprawdę męczące. Dlatego warto zainwestować w sprzęt, który pozwoli nam uprzyjemnić trochę upalne dni latem. Wentylator ADLER AD 7317 to wydajne urządzenie, które ochłodzi każde pomieszczenie i sprawi, że szybko poczujemy ulgę. Co więcej, wentylator posiada klips, który ułatwi montaż urządzenia w każdym miejscu! To ciekawe rozwiązanie, które dzięki swej prostocie spełni oczekiwania każdego, kto szuka ochłody! Dzięki obrotowej głowicy, jedno urządzenie może objąć zasięgiem większy obszar. Regulacja kąta nachylenia daje możliwość pionowej zmiany kierunku nadmuchu.

Wentylator AD 7317 posiada średnicę 15 cm, jest niewielki i lekki, co ułatwia przenoszenie oraz ustawienie w miejscu o ograniczonej powierzchni. Dwie prędkości pozwalają zadecydować o sile nadmuchu.

Konieczny element wyposażenia każdego domu

Dziś trudno sobie wyobrazić dom bez wentylatora. Każdy ma swoją wizję jak powinien wyglądać ten idealny, ale nasz produkt zapewnia przede wszystkim funkcjonalność! Średnica głowicy to 15 cm, co zapewnia idealny zasięg nawiewu powietrza. Obrotowa głowica sprawi, że powietrze zostanie równo rozprowadzone w pomieszczeniu i nie narażamy się na szkodliwe przebywanie w przeciągu. Sprzyja to odczuwalnemu szybkiemu spadkowi temperatury w każdym pomieszczeniu, w którym postawimy wentylator. Maksymalna moc urządzenia to 30W. Dzięki dwóm zakresom prędkości łopatek wiatraka możemy dostosować pęd powietrza do panujących w pomieszczeniu warunków. Panel sterowania umieszczony w łatwo dostępnym miejscu umożliwia szybką zmianę wybranych wcześniej ustawień.

Innowacyjne i wygodne rozwiązanie

Wentylator elegancko prezentuje się w każdym pomieszczeniu: salonie, kuchni czy sypialni. Biały kolor łopatek i osłon sprawia, że wpisze się w każdy wystrój i styl dekoratorski. To, co stanowi jego dużą zaletę to możliwość wyboru, w jaki sposób chcemy go używać. Możemy wybrać wygodną i trwała podstawę, która nawet, gdy głowica będzie się obracać zapewni stabilność wentylatora. Jednak, gdy będziemy chcieli umieścić wentylator w nieco bardziej nietypowym miejscu możemy skorzystać z złączonego do zestawu klipsa mocującego! Dzięki niemu wentylator można przyczepić do półki, biurka czy innej równej powierzchni. Regulacja kąta nachylenia urządzenia dodatkowo pozwoli nakierować nawiew tam gdzie jest on nam najbardziej potrzebny! Wystarczy odpowiednio nachylić korpus wentylatora i można cieszyć się przyjemną ochłodą!

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>