Wczytuję dane...
Model: ZEST 51021/56673
Kod producenta: 51021/56673
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501510211
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

http://makow84.pl/Leifheit/51021/51021_56673.jpg

 

Zestaw do czyszczenia szyb:

 • Elektryczna ściągaczka Leifheit Wet&Dry
 • Spryskiwacz do szyb z myjką oraz płynem w butelce o pojemności 500 ml
 • Drążek teleskopowy 75-135 cm

(Symbol: 51021/56673)

 • Odkurzanie bez smug i ściekającej wody
 • Do mycia wszystkich gładkich powierzchni

 

http://makow84.pl/Leifheit/51165/51165_13.jpg

 • Odkurzanie bez smug i ściekającej wody
 • Do mycia wszystkich gładkich powierzchni takich jak okna, lustra, płytki lub kabiny prysznicowe
 • System 360° umożliwia pracę pod różnym kątem: również ukosem, poziomo oraz nad głową
 • Dzięki inteligentnemu systemowi StandBy jedno naładowanie akumulatora umożliwia do 35 minut pracy (100m²)
 • Pasuje do wszystkich drążków z systemem Click marki Leifheit - idealny do mycia wysokich okien, ogrodów zimowych lub okien dachowych
 • Z akumulatorem litowo-jonowym o długiej żywotności
 • Łatwo się go myje dzięki wyjątkowo dużemu otworowi zbiornika
 • Oddzielnie dostępna wymienna 17cm dysza do odsysania z wąskich powierzchni takich jak np. okien szprosowych jest dostępna oddzielnie
 • Wyprodukowano w Europie
http://makow84.pl/Leifheit/51021/51021.jpg
Błyszcząco czyste szyby okienne bez smug i ociekającej brudnej wody - bez najmniejszego wysiłku: Odkurzacz do szyb Dry&Clean gwarantuje w całym domu czystość okien bez smug i męczącego wycierania. Okna, płytki, lustra i kabinę prysznicową po prostu umyć i z łatwością odkurzyć odkurzaczem do szyb. Odkurzacz Dry&Clean oferuje w dowolnej pozycji swoją pełną moc: bez kapania zbiera wodę z szyb nawet z powierzchni poziomych i nad głową. Długie korzystanie bez przerw zapewnione jest dzięki systemowi automatycznego trybu gotowości: odkurzacz włącza się dopiero w chwili zetknięcia się z szybą przechodząc z trybu oszczędzania energii na pełną moc, oferując w ten sposób 35 minut pracy przy pełnej mocy, wystarczającej do umycia ponad 100m² powierzchni okna. W ten sposób mycie okien na pewno zakończy sie w mgnieniu oka. Dzięki systemowi zatrzaskowemu poręczny odkurzacz do okien można założyć na przedłużający jego zasięg każdy drążek Leifheit, działający w systemie zatrzaskowym, będąc w ten sposób idealnym rozwiązaniem podczas mycia trudno dostępnych powierzchni, takich jak wysokie okna, ogrody zimowe lub okna dachowe – idealne i wygodne rozwiązanie bez konieczności użycia drabiny. Zestaw zawiera drążek 43cm z systemem zatrzaskowym zapewniając dostęp do wysokich okien (do 2,40m).

http://makow84.pl/Leifheit/51165/51165.jpg

Spryskiwacz do szyb Leifheit 51165 Window Spray Cleaner – z myjką oraz płynem w butelce o pojemności 500 ml

 • Urządzenie 2w1: do spryskiwania i mycia okien
 • Giętki przegub ułatwia mycie okien i innych gładkich powierzchni
 • Urządzenie 2w1: do spryskiwania i mycia okien
 • Giętki przegub ułatwia mycie okien i innych gładkich powierzchni
 • Gotowy do użytku płyn można po zużyciu dokupić i wymienić
 • Nakładka micro duo wykonana z 2 rodzajów włókien bez trudu usuwa nawet silne zabrudzenia
 • Specjalny kształt myjki zapewnia większą efektywność mycia
 • Bez problemu umyjesz nią wąskie okna takie jak np. ze szprosami
 • Nakładka zachodząca na brzegi do jednoczesnego mycia ram okiennych i szprosów
 • Idealne uzupełnienie odkurzacza do szyb Dry&Clean do szybkiego i łatwego mycia okien

Płyn do szyb ze spryskiwaczem i myjką w jednym: Window Spray Cleaner łączy w jednym urządzeniu dwie funkcje nieodzowne podczas mycia okien. Za pomocą tylko jednego urządzenia możesz łatwo i wygodnie spryskać, a także umyć okna oraz inne gładkie powierzchnie. Specjalną myjkę nakłada się na butelkę ze spryskiwaczem do szyb marki Leifheit, dzięki czemu zestaw zawsze gotowy do użycia. Tym samym odpada mozolne przenoszenie wiadra od okna do okna lub rozrabianie własnego roztworu do mycia. Dzięki giętkiemu przegubowi myjka dostosowuje się do ruchów wykonywanych podczas mycia - w ten sposób wygodnie i szybko umyjesz wszystkie okna w swoim domu. Skutecznie myjąca nakładka micro duo o specjalnym kształcie, wykonana z 2 rodzajów włókien z łatwością usuwa również silne zabrudzenia. Jej praktyczny, prostokątny kształt sprawia, że bez problemu umyjesz nawet wąskie okna, takie jak np. okna ze szprosami. Nakładką zachodzącą na brzegi umyjesz jednocześnie szprosy i ramy okienne. Efektem będą błyszczące okna. W zestawie znajduje się 500 ml wyjątkowo skutecznego środka do mycia okien, więc możesz od razu ruszać do pracy. Po zużyciu środka do mycia można bardzo łatwo wymienić butelkę. Po umyciu okien nakładkę można wyprać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wraz z odkurzaczem do szyb Dry&Clean Window Spray Cleaner stanowi idealny zestaw do szybkiego mycia okien w całym domu.

https://makow84.pl/Leifheit/56673/56673.jpg

Drążek teleskopowy Leifheit – z funkcją Easy Click

(Symbol: 56673)

 • Wysuwany drążek teleskopowy z zatrzaskiem Easy Click
 • Umożliwia korzystanie z różnych przyrządów do czyszczenia marki Leifheit
 • Regulowana długość od 75 do 135 cm
 • Z uchwytem antypoślizgowym i praktycznym zaczepem do zawieszania obracającym się o 360°


Jeden drążek do wielu różnych przyrządów do sprzątania: zatrzask Easy Click na drążku teleskopowym marki Leifheit umożliwia łatwe mocowanie. Wystarczy zmienić nakładkę do mycia, zatrzasnąć i gotowe. Drążek można wysunąć na długość od 75 do 135 cm. Z uchwytem antypoślizgowym i praktycznym zaczepem do zawieszania obracającym się o 360°.

http://makow84.pl/Leifheit/51021/51000_4.png

System Click - akcesoria dostępne oddzielnie

 • Żyjemy w przestrzeniach, gdzie oszczędność miejsca ma kluczowe znaczenie. Dotychczas jego niemałą część zabierało składowanie wszystkich sprzętów potrzebnych do utrzymania porządku. Mycie podłóg, okien czy ścieranie kurzy – do tej pory każda z tych czynności wymagała osobnego sprzętu. Teraz miejsce ich przechowywania możemy zminimalizować dzięki nowatorskiemu  systemowi CLICK SYSTEM od LEIFHEIT. System wyróżnia to, że każdy drążek pasuje do każdej końcówki czyszczącej, tak że do minimum możemy ograniczyć ilość sprzętów, przy zachowaniu ich pełnej funkcjonalności.
 • Jeden drążek możemy zastosować do mopa podłogowego, myjki 3w1, zmiotki do kurzu czy też odkurzacza do okien. Wystarczy „jeden klik”, a sprzęt jest ze sobą kompatybilny i gotowy do użycia. Natomiast kiedy zachodzi potrzeba wykorzystania wielu drążków do jednego urządzenia, również nie stwarza to najmniejszych trudności. I tak odkurzacz ręczny, który wykorzystujemy przy myciu zwykłych okien możemy też – przy użyciu drążka teleskopowego – użyć do idealnego umycia okien umieszczonych w dachu. Firma LEIFHEIT jako jedyna oferuje to uniwersalne rozwiązanie w tak szerokiej gamie sprzętów czyszczących.
 • Rozwiązanie „jednego kliknięcia” jest niezwykle proste a przy tym bardzo wygodne i funkcjonalne. Pozwala na połączenie dowolnej końcówki czyszczącej z dowolnym drążkiem. Obecnie SYSTEM CLICK wykorzystuje ponad 20 różnych sprzętów, dzięki którym można kompleksowo posprzątać podłogę, umyć okna czy wytrzeć kurze. Gama produktów jest ciągle poszerzana o nowe uniwersalne rozwiązania.
 • Różnej długości drążki pozwalają na wyczyszczenie powierzchni ulokowanych na standardowej wysokości, jak i tych położonych wysoko, czy w znacznej odległości od nas. Do tej czynności idealnie pasuje drążek teleskopowy (w trzech różnych długościach) osiągający nawet 4 m długości. Z kolei do miejsc trudnodostępnych doskonale nadają się drążki z przegubem.
http://makow84.pl/Leifheit/51021/51000_2.png http://makow84.pl/Leifheit/51021/51000_3.png


http://makow84.pl/Leifheit/51021/51000_2.pngPojemnik/Wiadro Leifheit Combi Box (Symbol: 52001)

Pojemnik Leifheit Combi Box z pewnością stanie się niezastąpionym akcesorium podczas codziennych porządków. Dwie komory pozwalają oddzielić brudną wodę od czystej, dzięki temu Twoje podłogi zawsze będą czyste i lśniące.

Praktyczne dwukomorowe wiadro

Komora wodna do przechowywania przyborów

Zapewnia komfort podczas sprzątania

Mocny uchwyt

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>