Wczytuję dane...
Model: 110065735
Kod producenta: 110065735
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054127908
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Parownica ręczna Rovus NANO

Zestaw zawiera:

 • ręczną parownicę
 • dyszę stożkową
 • okrągłą szczotkę
 • nasadkę do parowania
 • zbiornik na wodę
 • instrukcję obsługi

Dotrzyj do nawet trudno dostępnych miejsc i zadbaj o nieskazitelną czystość w swoim domu. Zaawansowana technologia Nano wykorzystująca silny strumień pary pozwoli pozbyć się brudu, tłuszczu oraz zabić aż do 99% bakterii i wirusów z różnych powierzchni. Stwórz zdrowe środowisko do życia dla siebie i swojej rodziny. Moc: 1100 W.

 • Napięcie: 220-240 V
 • Częstotliwość: 50-60 Hz
 • Moc: 1100 W

Pozbądź się brudu, wirusów oraz bakterii

W pełni naturalna moc pary czyści i dezynfekuje bez użycia szkodliwych chemikaliów. Wytwarzane w procesie powstawania pary jony ujemne usuwają z Twojego otoczenia bakterie i wirusy w stuprocentowo bezpieczny, przyjazny środowisku sposób.

 • Eliminuje 99,9% bakterii i wirusów z różnych powierzchni.
 • Usuwa uporczywe plamy, tłuszcz oraz brud.
 • Pozbywa się alergenów niekorzystnie wpływających na zdrowie.
 • Redukuje nieprzyjemne zapachy pochodzące od zwierząt domowych, dymu papierosowego i nie tylko.

Innowacyjna technologia Nano

Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowaną komorę parową, która odpowiednio kontroluje temperaturę i ciśnienie. Za sprawą tego rozwiązania cząsteczki wody uderzają o siebie nawzajem, aż w końcu rozbijają się do mikroskopijnej wielkości nano. Proces ten powoduje tarcie, które generuje dużą ilość jonów ujemnych. Te małe cząsteczki wody głęboko wnikają w czyszczone powierzchnie, pozostawiając je odkażone i bezpieczne.

Skuteczne i dogłębne czyszczenie

Ręczna Parownica Nano Rovus wprowadzi nowy poziom czystości i higieny do Twojego domu, biura, samochodu i innych miejsc. Wszystko to bez użycia jakichkolwiek szkodliwych lub drogich chemikaliów! Sterylizująca moc pary nie ma żadnego negatywnego wpływu na czyszczone powierzchnie i nie pozostawia po sobie substancji, które mogłyby zagrażać zdrowiu domowników.

Urządzenie nagrzewa wodę w mniej niż 10 sekund, a następnie zapewnia do 13 minut nieprzerwanego czyszczenia parą o temperaturze 120°C, wystarczającą do usunięcia najtrudniejszych zabrudzeń.

Praktyczne akcesoria ułatwiające sprzątanie

Parownica jest wyposażona w specjalnie zaprojektowaną dyszę stożkową, okrągłą szczotkę i nasadka do parowania, aby maksymalnie móc wykorzystać urządzenie:

1

Dysza stożkowa służy do bardziej szczegółowych prac - wystarczy wycelować, a następnie wypuścić parę, aby usunąć brud i zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych miejsc, od podłogi do sufitu.

2.

Okrągła szczotka usunie brud i zanieczyszczenia z każdej płaskiej powierzchni.

3.

Użyj nakładki do parowania, aby bezpiecznie wyczyścić i odkazić pluszowe zabawki, pościel, materace, zasłony, ubrania i inne tekstylia.

Nieskazitelna czystość w Twoim domu

Chcesz, aby Twój dom był czysty, odkażony i posprzątany szybko i bez wysiłku? Chcesz, żeby był wolny od wirusów i bakterii, ale bez użycia toksycznych środków chemicznych, które są szkodliwe dla Ciebie, Twojej rodziny i zwierząt domowych? Dowiedz się więcej o sile nano pary z naszego e-booka!

E-book dostępny pliku w informacja dodatkowych na dole aukcji.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>