Wczytuję dane...
Model: 110074720
Kod producenta: 110074720
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054103513
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Mop soniczny ROVUS

Symbol: 110074720

Lekki i bezprzewodowy mop soniczny pozwala z łatwością utrzymać podłogi w czystości. Oscylujące nakładki z mikrofibry odtwarzają ruch szorowania, wycierając podłogę 1050 razy na minutę. Do mopa można wlać wodę lub wybrany środek czyszczący. Urządzenie pracuje do 40 minut na jednym naładowaniu. W zestawie dwie nakładki, które można prać w pralce.

Zestaw zawiera:

  • jednostkę główną
  • zestaw 2 nakładek czyszczących
  • instrukcję obsługi
  • miarkę

Mop soniczny - sposób na lśniące podłogi bez wysiłku

Znak rozpoznawczy czystego domu to lśniące podłogi. Teraz łatwo wyczyścisz je wygodnym mopem sonicznym z wibrującymi nakładkami. Dzięki niemu osiągniesz pożądane rezultaty bez wiadra i wysiłku potrzebnego do mycia podłogi zwykłym mopem. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by było wygodne w użytkowaniu i zapewniało optymalne efekty mopowania.

Mop soniczny generujący 1050 wibracji na minutę

Sekretem efektywności mopa sonicznego jest 1050 wibracji na minutę, które odtwarzają ruch szorujący podłogę. Sekretem jego skuteczności są także specjalnie zaprojektowane nakładki czyszczące. Można prać je w pralce, są wielokrotnego użytku. Mikrofibra jest wyjątkowo chłonnym materiałem, dlatego z łatwością zbierają one brud, kurz i sierść, pozostawiając płytki, linoleum czy drewniane podłogi całkowicie czystymi za jednym przesunięciem.

Mop ze spryskiwaczem - jeszcze łatwiejsza kontrola

Do zbiornika na wodę o pojemności 150 ml wystarczy dodać wodę lub płyn, a następnie nacisnąć przycisk na rączce, by spryskać podłogę. Takie rozwiązanie pozwala łatwo dozować ilość potrzebnej wody w zależności od zanieczyszczenia podłogi. Możesz zapomnieć o niewygodnym wiadrze i ociekających wodą nakładkach. Mop soniczny Rovus chroni podłogi przed nadmiarem wody, wykorzystując jej tylko tyle, ile jest potrzebne do wyczyszczenia.

Lekki, bezprzewodowy i zwrotny mop soniczny

Mop soniczny Rovus waży jedynie 2 kg. Ta nieduża waga oraz bezprzewodowa konstrukcja pozwalają na łatwe poruszanie się po domu, bez plączącego się kabla. Mop pracuje do 40 minut na jednym naładowaniu. Długa rączka obracająca się o 270 stopni umożliwia wyczyszczenie podłóg wokół obiektów i pod meblami oraz dotarcie do wszystkich trudno dostępnych zakamarków.

Jak używać mopa sonicznego w 3 prostych krokach?

  1. Napełnij mop wodą
  2. Wyczyść podłogę
  3. Upierz nakładki

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>