Wczytuję dane...
Model: 110069109
Kod producenta: 110069109
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 7,63005E+12
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Kwietnik wertkalny Delimano GROW

  • 1x stalowa rama o wymiarach: wysokość 113 cm, szerokość 55 cm, głębokość 54,5 cm.
  • 5x doniczka skrzynka
  • Wymiary skrzynek: 50 x 21 x 15 cm
  • Objętość każdej skrzynki - 8,5 l
  • Kolor: czarna rama/ szare doniczki
  • Odporna na warunki atmosferyczne
  • Podwójne dno

Uprawiaj aromatyczne zioła, pyszne warzywa, piękne kwiaty i egzotyczne sukulenty w ogrodzie wertykalnym Delimano Grow. Kaskadowa konstrukcja z 5 skrzynkami pozwoli Ci stworzyć oryginalną ekspozycję roślin w domu albo na zewnątrz. Dzięki niej stworzysz ogrodowy zakątek na balkonie, tarasie czy w salonie.

Zyskaj jeszcze więcej miejsca na uprawę roślin z ogrodem wertykalnym Delimano Grow

Ogród wertykalny pozwoli Ci uprawiać jeszcze więcej roślin i jednocześnie oszczędzić miejsce. Dzięki temu będziesz cieszyć się aromatycznymi ziołami, soczystymi truskawkami, kruchą sałatą i innymi warzywami oraz owocami z własnego, ekologicznego ogrodu.

Przemień swój balkon w ogród dzięki temu wyjątkowemu projektowi od Delimano Grow. To świetne rozwiązanie zarówno dla zapalonych ogrodników, jak i osób, które stawiają pierwsze kroki w uprawie roślin.

5 doniczek w jednym miejscu

Marzysz o tym, aby uprawiać rośliny, ale masz zbyt mały balkon? Ogród wertykalny Delimano Grow jest więc tym, czego potrzebujesz. Ułożenie pięciu skrzynek w linii pionowej powoduje, że rozwiązanie zajmuje miejsce zaledwie jednej z nich, pozwalając na uprawę wielu roślin.

To produkt idealny dla małych przestrzeni. Sprawdzi się na niewielkim balkonie, na tarasie, a także w ogrodzie – jako oryginalny dodatek pozwalający ciekawie zaaranżować przestrzeń wokół domu albo zasłonić zielenią nieestetyczne miejsca, np. zniszczone ogrodzenie.

Ogród wertykalny pozwoli też uprawiać rośliny w domu. Możesz ustawić go w kuchni, jadalni, salonie albo innym pomieszczeniu. Sprawi, że wyhodujesz warzywa, owoce, zioła albo kwiaty na bardzo małej przestrzeni i jednocześnie zapewnisz roślinom odpowiednie warunki do wzrostu.

Zalety ogrodu wertykalnego

Pionowa konstrukcja nie tylko zaoszczędzi miejsce, ale zapewni komfortową pozycję ciała podczas pielęgnacji roślin. Specjalnie zaprojektowane rozwiązanie umożliwi ich podlewanie, nawożenie i przycinanie oraz zbieranie plonów wygodnie i bez bólu pleców. Przemyślana konstrukcja zagwarantuje wszystkim uprawianym na niej roślinom odpowiedni dostęp do światła oraz zapewni ciepło, stymulując ich wzrost i rozwój.

Ogród wertykalny umożliwi także właściwą cyrkulację powietrza, ponieważ doniczki są zamocowane nad ziemią. W ten sposób Twoje rośliny będą zdrowsze i bardziej odporne na inwazję szkodników.

Ogród wertykalny o solidnej, składanej konstrukcji gwarantujący maksimum wygody

Pionowa konstrukcja jest wyposażona w pięć prostokątnych skrzynek posiadających podwójne dno. Dzięki temu woda jest oddzielona od gleby, co zapewnia optymalną wilgotność podłoża. Solidny stelaż wykonany z materiałów wysokiej jakości gwarantuje stabilność przy dużym obciążeniu powodowanym ciężarem doniczek, gleby, wody oraz roślin. Zarówno rama ogrodu wertykalnego, jak i skrzynki są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Możesz więc używać go zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Skrzynki na rośliny wykonano w 100% z polipropylenu PP. Nie zawierają BPA, ołowiu oraz rtęci, dzięki czemu możesz uprawiać w nich owoce, warzywa czy zioła. Są także przyjazne dla środowiska, ponieważ można poddać je recyklingowi.

Stelaż ogrodu wertykalnego jest solidny i trwały. Wykonany ze stali, jest odporny na korozję i zapewnia niezawodność przez długi czas użytkowania. Kaskadowa konstrukcja sprawia, że doniczki nie nachodzą na siebie, więc możesz uprawiać w nich wszystkie rośliny bez względu na ich wysokość.

Ogród wertykalny jest łatwy w montażu i przechowywaniu. Czytelna instrukcja pozwoli Ci złożyć go krok po kroku w nie więcej niż 15 minut i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>