Wczytuję dane...
Model: 110070071
Kod producenta: 110070071
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7,63005E+12
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Kwietnik GROW od DELIMANO

Zestaw zawiera:

  • 4 panele kolor: czarny
  • 4 doniczki kolor: szary

Ożyw każdą przestrzeń

Nadaj nowoczesny wyraz swojemu salonowi, balkonowi lub ogrodzeniu za pomocą zestawu 4 wiszących doniczek i 4 paneli, które można dowolnie zamontować.

Głębokie, zaokrąglone doniczki pięknie wyeksponują rozmaite rośliny, a sposoby ich wieszania i aranżowania są niemal nieograniczone. Dzięki nim ścianę będzie zdobić kaskada zieleni. Neutralny, a zarazem wyrazisty styl kwietnika podkreśli zieleń roślin i dopasuje się do aranżacji w różnych kolorach i wzorach.

Kwietnik idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Kwietnik z linii Delimano Grow może posłużyć do udekorowania ogrodu lub salonu różnorodnymi roślinami - od kwiatów, przez zioła, po truskawki.

Kwietnik jest idealny do każdego wnętrza, jednak sprawdzi się też na zewnątrz - możesz umieścić go na werandzie, balkonie, w kuchni lub w dowolnym miejscu w domu lub biurze.

Stwórz pionową lub poziomą aranżację

Kwietnik możesz zaaranżować na różne sposoby, na przykład poprzez zawieszenie 4 donic w pionie lub poziomie. Ten wysokiej jakości kwietnik z 4 doniczkami dobrze prezentuje się na każdej powierzchni i ścianie z dowolnego materiału. Konstrukcja pozwala na zaoszczędzenie miejsca, więc jest idealna do uprawy różnych ziół, warzyw, owoców, a nawet kwiatów na ograniczonej przestrzeni.

Zawieś donice w pionie lub w poziomie, aby uzyskać wiele atrakcyjnych aranżacji. Możesz też utworzyć z nich kwadrat, aby otrzymać bardziej okazałą kompozycję.

Doniczki dostępne są w 2 kolorach - zielonym (na innej naszej aukcji) i szarym. Wybierz jeden kolor lub połącz doniczki w różnych barwach, aby uzyskać ciekawy efekt. Zestawienie wspominanych kolorów wraz z żywymi roślinami nada dynamiczny i nowoczesny wygląd każdej ścianie, patio czy ogrodzeniu.

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiar doniczki: 18,5 x 11 x 16 cm
  • Wymiary przy aranżacji pionowej: 2,24 (dł.) X 96 (wys.) cm
  • Wymiary przy aranżacji w kwadrat: 1,48 (dł.) X 48 (wys.) cm
  • Wymiary przy aranżacji poziomej: 3,96 (dł.) X 24 (wys.) cm

Kwietnik łatwy w montażu i wykonany z materiałów przyjaznych dla środowiska

Kwietnik Delimano Grow jest wykonany z wytrzymałej żywicy PP, która jest trwała i estetyczna, a przy tym nietoksyczna i bezwonna. Ponadto dobrze przepuszcza powietrze i wodę. Kwietnik jest prosty w montażu – zainstalujesz go naprawdę szybko i łatwo. Odpowiednio wyprofilowane krawędzie, otwory do zawieszenia i płaski tył doniczek sprawiają, że można łatwo je zawiesić na kwietniku. Wszystkie części plastikowe, z których wykonano kwietnik, nadają się w pełni do recyklingu.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>