Wczytuję dane...
Model: CR6311
Kod producenta: CR6311
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6097126493438
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Airfryer - Frytkownica - 9 programów 5,0 L CR6311 Camry

Piekarnik beztłuszczowy

⭐Technologia konwekcyjna

⭐Pojemność: 5 litrów

⭐Zakres temperatur: 80–200°C

⭐Regulacja czasu do 60 min

⭐Czytelny biały wyświetlacz LED

Panel dotykowy

Wyjmowany pojemnik

⭐Wyjmowany kosz

⭐Nienagrzewający się uchwyt

⭐Automatyczne wyłączanie

9 programów:

  1. Ręczny: ustawienie czasu i temperatury
  2. Stek / wieprzowina
  3. Kurczak
  4. Krewetki
  5. Ryba
  6. Pizza
  7. Frytki
  8. Opiekanie
  9. Suszenie żywności

⭐Długość przewodu zasilającego: 0,7m

⭐Stopki antypoślizgowe

⭐Wymiary urządzenia: 28.5 x 36.5 x 33,5 cm

⭐Moc Maksymalna: 2500W

⭐Moc Nominalna: 1700W

⭐Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz

Airfryer - Frytkownica - 9 programów 5,0 L CR6311 Camry

⭐Airfryer - Frytkownica beztłuszczowa to wielofunkcyjne urządzenie, którego zakres temperatur wynosi od 80 do 200 stopni Celsjusza i dodatkowo pozwala na regulację czasu smażenia do 60 minut.

⭐Wykorzystana do stworzenia tego sprzętu technologia konwekcyjna sprawia, że jest to małych rozmiarów piekarnik beztłuszczowy.

⭐Do smażenia wykorzystywane jest tutaj gorące powietrze, które eliminuje konieczność używania tłuszczu do przygotowywania dań.

⭐Dzisiaj tego typu urządzenia służą nie tylko do smażenia frytek, gdyż nowoczesna technologia sprawia, że jest to produkt, który może o wiele więcej i warto mieć go w swojej kuchni.

⭐Urządzenie ma dziewięć programów, zaczynając od możliwości ręcznego ustawienia czasu i temperatury według naszych własnych preferencji.

⭐Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z tego typu sprzętem, warto skorzystać z programu do przygotowywania konkretnych produktów: wieprzowiny, kurczaka, krewetek, ryb, pizzy, frytek.

Airfryer- frytkownica – na czym polega fenomen tego urządzenia?

✨Wykorzystana do stworzenia tego sprzętu technologia konwekcyjna sprawia, że jest to małych rozmiarów piekarnik beztłuszczowy.

✨Do smażenia wykorzystywane jest tutaj gorące powietrze, które eliminuje konieczność używania tłuszczu do przygotowywania dań.

✨To ciekawa opcja, jeśli zależy nam na zdrowszym odżywaniu, ale nie wyobrażamy sobie życia bez smażonych produktów.

Frytownica Camry to wielofunkcyjne urządzenie, którego zakres temperatur wynosi od 80 do 200 stopni Celsjusza i dodatkowo pozwala na regulację czasu smażenia do 60 minut.

⭐Cały proces i ustawienia można śledzić i sprawdzać na czytelnym białym wyświetlaczu LED, który znajduje się na przodzie frytkownicy.

⭐Panel dotykowy sprzyja szybkiemu ustawieniu wybranych parametrów i programów.

⭐Wyjmowany pojemnik i kosz, a także nienagrzewający się uchwyt i automatyczne wyłączanie sprawiają, że używanie tego sprzętu jest intuicyjne i bezpieczne.

Co potrafi airfryer-frytkownica?

➡️Urządzenie ma dziewięć programów, zaczynając od możliwości ręcznego ustawienia czasu i temperatury według naszych własnych preferencji.

➡️Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z tego typu sprzętem, warto skorzystać z programu do przygotowywania konkretnych produktów: wieprzowiny, kurczaka, krewetek, ryb, pizzy, frytek. Dzięki temu otrzymamy danie przypominające to z restauracji.

➡️Dodatkowo można ustawić opcję opiekania jako etap obróbki mięsa czy warzyw, lub suszenia żywności, co sprawi, że własne suszone grzyby, warzywa i owoce, będą mogły na stałe zagościć w kuchni.

➡️Długi przewód zasilający oraz antypoślizgowe nóżki sprawiają, że urządzenie można postawić w dowolnym miejscu w kuchni.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>