Wczytuję dane...
Model: AD3056
Kod producenta: AD3056
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887803564
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Adler

Gofrownica dla fanów chrupiących i smacznych gofrów. To wspaniały pomysł na szybkie i smaczne desery każdego dnia.

Na 2 duże gofry | Moc maksymalna 2000W | Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą | Płynna regulacja temperatury

❇️W oferowanej gofrownicy możesz przygotować 2 dużechrupiące gofry jednocześnie w zaledwie kilka minut, sprawiając radość zarówno młodszym jak i starszym. Kto z nas nie lubi słodkich gofrów z bitą śmietaną czy świeżymi owocami?

❇️Specjalna konstrukcja gofrownicy zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie, a lampki kontrolne zakomunikują, kiedy urządzenie jest gotowe do użycia.

❇️Głębokie kratki pokryte powłoką nieprzywierającą sprawią, że gofry wyjdą chrupiące i sycące, co zadowoli każdego smakosza.

❇️Optymalnie dobrana moc urządzenia zapewnia, że jest ono energooszczędne i efektywne.

Gofrownica 2000W Adler na 2 duże gofry

✅Moc maksymalna 2000W zagwarantuje szybkie nagrzewanie urządzenia oraz odpowiednie upieczenie gofrów.

Płynna regulacja temperatury pozwala na dobranie temperatury w ten sposób by gofry wyszły dokładnie takie jak lubisz, mocniej lub mniej chrupiące, w zależności od upodobań.

Powłoka nieprzywierająca znajdująca się na płytach zapewnia, że gofry wyjdą przyjemnie chrupiące, bez przypalenia, a same płyty będzie łatwo wyczyścić.

✅Bezpieczeństwo zapewnia nienagrzewający się uchwyttermoizolowana obudowanóżki antypoślizgowe i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Głębokie kratki pomogą Ci w upieczeniu gofrów jak ze wspomnień z wakacji.

✅Płyty grzewcze umieszczone pod płytami równomiernie rozprowadzą ciepło na całej powierzchni płyt, tworząc gofry takie, jakie lubisz najbardziej

Zielona lampka kontrolna poinformuje cię o gotowości urządzenia do pieczenia - wtedy możesz zacząć nalewać ciasto.

Czerwona lampka kontrolna poinformuje Cię o podłączeniu urządzenia do zasilania.

✅Moc znamionowa to aż 1400W - idealna moc do stworzenia idealnych gofrów.

✅W podstawie gofrownicy znajduje się specjalne miejsce do nawinięcia przewodu zasiającego celem łatwiejszego i wygodniejszego przechowywania

Wielkość pojedycznego gofra:

➡️szerokość 8,5cm

➡️długość 14,5cm

Wymiary urządzenia:

➡️19,5cm

➡️14,0cm

➡️27,0cm

Elegancka gofrownica o dużej mocy 2000W z regulacja temperatury.

Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie wypieka 2 gofry. Zaopatrzona jest w płyty grzewcze pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Duża moc urządzenia to gwarancja szybkiego nagrzewania.

Szukasz urządzenia, które w kilka minut pozwoli przygotować ci idealnie chrupiące gofry?

Gofrownica Adler 3056 z pewnością spełni wymagania nawet największego fana słodkości!

Są takie przysmaki, które lubi każdy z nas i z pewnością można do nich doliczyć gofry.

Chrupiące słodkości jako idealny dodatek do śniadania, podwieczorek lub łakoć na specjalne okazje, zazwyczaj kojarzą nam się z dość skomplikowanym przygotowaniem. To się jednak zmieni, jeśli zainwestujemy w profesjonalną gofrownicę Adler 3056. Urządzenie o mocy 2000W zadowoli największych smakoszy!

Gofry to bardzo specyficzna przekąska, stanowiąca połączenie naleśników i wafli.

Chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku, słodkie i aromatyczne mają zwolenników w każdej grupie wiekowej. Do ich przygotowania potrzebne jest jednak specjalne urządzenie. Wysokiej jakości mocna obudowa, stabilne gumowe nóżki oraz chowany przewód zapewniają bezpieczne użytkowanie produktu, nawet w obecności dzieci. Nienagrzewający się uchwyt sprawia, że szybko skontrolujemy stopień zarumienienia łakoci. Pokrętło w centralnej części oraz dwie lampki informujące o zasilaniu i gotowości do pracy czynią obsługę urządzenia naprawdę intuicyjną.

Opis urządzenia:

1. Pokrywa

2. Lampka kontrolna zasilania (czerwona)

3. Lampka termostatu (zielona)

4. Pokrętło regulacji temperatury

☑️Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że urządzenie będzie służyło latami

☑️Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oznakowanie jest wymagane w przypadku wyrobów wyprodukowanych na całym świecie, które następnie są sprzedawane w UE.

☑️100% ECO - oznacza opakowanie nadające się do recyklingu

☑️Wszystkie produkty zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu, już od etapu importu. Możesz być pewny, że zamówiony towar dojedzie do Państwa w całości, gotowe do użycia.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>