Wczytuję dane...
Model: 110073326
Kod producenta: 110073326
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054150524
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Elektryczny, przepływowy podgrzewacz wody Rovus

  • Model No.: XH-501
  • 220-240V; 50-60Hz
  • 3300W
  • 0,04-0,6MPa

Nie chcesz instalować lub naprawiać bojlera? Nie musisz! Przepływowy podgrzewacz wody do łazienki Rovus rozwiąże Twój problem. Niezawodna jednostka grzewcza została zintegrowana z solidną i elegancką baterią ze stali nierdzewnej. Cyfrowy wyświetlacz oraz system ostrzegający przed wysoką temperaturą pozwalają na bezpieczne użytkowanie. Produkt idealny do montażu na umywalce.

Postaw na solidne rozwiązanie i wybierz przepływowy podgrzewacz wody do łazienki

Brak dostępu do sieci pozwalającej pozyskiwać ciepłą wodę zawsze nastręcza sporo problemów i wiąże się z wydatkami. Teraz jednak możesz to zmienić, zapewniając sobie zimną i gorącą wodę zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Wystarczy, że zamontujesz łazienkowy przepływowy podgrzewacz wody Rovus. To bezpieczne i eleganckie rozwiązanie idealnie sprawdzające się nie tylko w domu, ale także w piwnicy, garażu czy na działce.

Funkcjonalny i łatwy w montażu przepływowy podgrzewacz wody do łazienki

To przemyślane rozwiązanie bazuje na jednostce grzewczej zintegrowanej z elegancką baterią. Wystarczy więc podłączyć przepływowy podgrzewacz wody do instalacji i zamocować go na umywalce. W ten sposób raz na zawsze zapomnisz o dyskomforcie powodowanym myciem rąk w zimnej wodzie. Urządzenie zapewni szybki i łatwy dostęp do ciepłej wody w łazience, sypialni, garażu, piwnicy czy na działce.

Przepływowy podgrzewacz wody łączący łatwe użytkowanie i oryginalny design

Bateria posiada elegancką konstrukcję z jednym uchwytem. Dzięki temu gwarantuje łatwą, intuicyjną obsługę. Unosząc uchwyt do góry, uzyskasz ciepłą wodę, a opuszczając go na dół – zimną. Zapomnij zatem o kłopotliwych kurkach i przyciskach! Kran porusza się w płaszczyźnie poziomej – w prawo i w lewo. Umożliwia obrót o 120 stopni, dzięki czemu skierujesz wodę w odpowiednie miejsce. W ten sposób umyjesz ręce lub twarz w przyjemnej, ciepłej wodzie i zapewnisz sobie maksymalny komfort.

Bezpieczny przepływowy podgrzewacz wody z inteligentną kontrolą temperatury

Podnosząc uchwyt baterii do góry, spowodujesz natychmiastowe nagrzewanie się wody. Na cyfrowym ekranie pojawi się wówczas informacja o jej temperaturze. Przekroczenie progu 50 stopni Celsjusza zostanie zasygnalizowane na wyświetlaczu. Przy 90 stopniach system automatycznie się wyłączy, zapobiegając przegrzaniu urządzenia i ponownie włączy się, kiedy temperatura wody osiągnie wartość 70 stopni. Lekko i płynnie poruszający się uchwyt sprawi, że bez problemu zmieszasz ciepłą wodę z zimną.

Solidny przepływowy podgrzewacz wody do łazienki gwarantujący niezawodne użytkowanie

Bateria wykonana ze stali nierdzewnej wyróżnia się trwałością. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i rdzę. Zachowuje pierwotny wygląd i funkcjonalność przez długie lata. Dzięki odłączanej dyszy przepływowy podgrzewacz wody jest łatwy do wyczyszczenia i odkamienienia. W ten sposób zyskasz dostęp do ciepłej wody, zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

W zestawie:

  • 1 x bateria z przepływowym podgrzewaczem wody
  • 1 x instrukcja obsługi

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>