Wczytuję dane...
Model: AD5032
Kod producenta: AD5032
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934833776
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Adler

Żelazko parowe Adler

Ceramiczna stopa ze szpiczastą końcówką

Zbiornik na wodę: 350 ml

Moc nominalna 2400W

Maksymalna moc 3000W

⭐Zasilanie:v220-240Vv~v50/60Hz

5 funkcji:

1️⃣Prasowanie parowe w pionie

2️⃣Uderzenie pary 80 g/min.

3️⃣Prasowanie parowe 45 g/min.

4️⃣Spryskiwacz 0,5 g/wyrzut

5️⃣Prasowanie na sucho

4 systemy:

⭐Automatyczne wyłączenie – funkcja strażak❤️

⭐Blokada kapania❤️

⭐Anty-wapienny❤️

⭐Samoczyszczący❤️

Zawartość pudełka:

✅ Żelazko AD5032

✅ Instrukcja obsługi

✅ Dozownik wody z miarką

Żelazko 3000 W AD 5032 Adler

✅Eleganckie, wyprasowane ubrania pomagają nam zbudować profesjonalny wizerunek.

✅Jednak wciąż wielu z nas niekoniecznie lubi samą czynność prasowania. Do dzisiaj❗️

✅Żelazko parowe ADLER AD 5032 to produkt, który sprawi, że prasowanie będzie o wiele bardziej przyjemne, nie zajmie nam dużo czasu i pozwoli na szybkie przygotowanie ubrań do pracy lub szkoły!

Aż pięć funkcji prasowania!

Zdecydowaną przewagą tego produktu nad innymi żelazkami na rynku jest to, że oferuje nam aż pięć funkcji prasowania!

✅ Tradycyjne prasowanie na sucho pozwoli przeprasować bluzy, bluzki i spodnie. Wystarczy za pomocą pokrętła ustawić odpowiednią dla danej tkaniny temperaturę, odczekać chwilę do nagrzania się żelazka i można działać.

✅ Funkcja spryskiwacza pozwala rozprasować trudne zagniecenia. Napełniamy wodą zbiornik o pojemności 350 ml i podczas prasowania naciskamy odpowiedni przycisk.

✅ Funkcja prasowania parowego to ciekawe rozwiązanie, gdy potrzebujemy odświeżyć odzież.

✅ Co ciekawe żelazko przystosowane jest również do prasowania parowego w pionie. To szczególnie przydatne, gdy chcemy wyprasować ubranie na wieszaku lub wiszące na oknie zasłony.

✅ Uporczywe zagniecenia pomoże usunąć funkcja wyrzutu pary. Wszystkie pokrętła znajdują się w widocznym miejscu i ułatwiają kontrolę pracy żelazka.

Dodatkowe udogodnienia

Żelazko wyposażone jest również w cztery dodatkowe systemy, które ułatwiają użytkowanie i konserwację urządzenia.

✅ Funkcja samooczyszczenia, która pozwala usunąć wszelkie sole i minerały, które zgromadziły się w komorze parowej podczas prasowania, znacznie wydłuża żywotność urządzenia.

✅ Podobnie jak system antywapienny, czyli specjalny filtr wewnątrz zbiornika, który zmiękcza wodę i zapobiega osadzaniu się kamienia w stopie. Co ważne, nie trzeba go wymieniać!

✅ Funkcja zatrzymania kropli sprawia, że żelazko automatycznie zatrzymuje parowanie, gdy temperatura jest zbyt niska, aby woda nie kapała na odzież, co ma szczególne znaczenie przy prasowaniu delikatnych tkanin.

✅ O bezpieczeństwo pomaga zadbać elektroniczne urządzenie, które wyłącza żelazko, jeśli nie zostało ono przesunięte po desce dłużej niż w ciągu 30 sekund! Jeśli zostawimy je oparte w pozycji pionowej wyłączy się samodzielnie po 8 minutach. Koniec z przypaloną odzieżą!

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>