Wczytuję dane...
Model: 51016
Kod producenta: 51016
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006501510167
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Odkurzacz do szyb Leifheit + myjka ręczna dwustronna + drążek 43 cm + wąska ssawka

 • Odkurzanie bez smug i ściekającej wody
 • Do mycia wszystkich gładkich powierzchni takich jak okna, lustra, płytki lub kabiny prysznicowe
 • System 360° umożliwia pracę pod różnym kątem: również ukosem, poziomo oraz nad głową
 • Dzięki inteligentnemu systemowi StandBy jedno naładowanie akumulatora umożliwia do 38 minut pracy (100m²)
 • Ssawka o szerokości 17 cm do odsysania wody z małych powierzchni, np. z okien szprosowych
 • Z myjką do szyb wyposażoną w nakładkę do jednoczesnego mycia okien i ram okiennych
 • Pasuje do wszystkich drążków z systemem Click marki Leifheit - idealny do mycia wysokich okien ogrodów zimowych lub okien dachowych
 • Z akumulatorem litowo-jonowym o długiej żywotności
 • Łatwo się go myje dzięki wyjątkowo dużemu otworowi zbiornika

Błyszczące, czyste szyby bez smug i zacieków - bez najmniejszego wysiłku

Odkurzacz do szyb Dry&Clean gwarantuje czyste okna - bez smug i męczącego polerowania. Za pomocą myjki bez problemu umyjesz okna, płytki, lustra lub kabinę prysznicową, a następnie usuniesz wodę za pomocą odkurzacza do szyb. Odkurzacz Dry&Clean pokazuje swoje pełne możliwości podczas niestandardowego użytkowania: idealnie zbiera wodę z powierzchni poziomych i znajdujących się nad głową, nie pozostawiając na nich nawet kropli. Automatyczny tryb czuwania wydłuża czas pracy: odkurzacz włącza się dopiero w chwili zetknięcia z szybą przechodząc z trybu oszczędzania energii na maksymalną moc, zapewniając w tym samym aż 35 minut pracy wystarczających do umycia ponad 100m² powierzchni. Dzięki temu można umyć wszystkie okna za jednym zamachem.

Zestaw zawiera: odkurzacz do szyb Dry&Clean ze ssawką 28 cm, drążek 43 cm z systemem Click ułatwiający mycie wysokich okien (zasięg do ok. 2,40 m), myjkę oraz dodatkowo wąską sawkę (17 cm) ułatwiającą mycie wąskich szyb lub okien szczeblinowych za pomocą odkurzacza do szyb Dry&Clean.

Wysokiej jakości odkurzacz do szyb marki Leifheit wyprodukowany w Europie gwarantuje czyste i błyszczące okna w całym domu.

Myjka ręczna do szyb

 • Nakładką zachodzącą na brzegi myjki jednocześnie umyjesz okna ramy i narożniki
 • Nakładka z 2 rodzajów włókien myje ze zdwojoną skutecznością: specjalne wystające włókna usuwają duże zabrudzenia a delikatne mikrowłókna je zbierają
 • Bardzo chłonna
 • Dzięki szerokości 26 cm jest również odpowiednia do dużych okien
 • Pasuje do wszystkich drążków z systemem Click

System Click

Jeden drążek

Wiele urządzeń

Oszczędność miejsca

Jeden drążek możemy zastosować do mopa podłogowego, myjki 3w1, zmiotki do kurzu czy też odkurzacza do okien. Wystarczy „jeden klik”, a sprzęt jest ze sobą kompatybilny i gotowy do użycia. Natomiast kiedy zachodzi potrzeba wykorzystania wielu drążków do jednego urządzenia, również nie stwarza to najmniejszych trudności. I tak odkurzacz ręczny, który wykorzystujemy przy myciu zwykłych okien możemy też – przy użyciu drążka teleskopowego – użyć do idealnego umycia okien umieszczonych w dachu. Firma LEIFHEIT jako jedyna oferuje to uniwersalne rozwiązanie w tak szerokiej gamie sprzętów czyszczących.

Rozwiązanie „jednego kliknięcia” jest niezwykle proste a przy tym bardzo wygodne i funkcjonalne. Pozwala na połączenie dowolnej końcówki czyszczącej z dowolnym drążkiem. Gama produktów jest ciągle poszerzana o nowe uniwersalne rozwiązania.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>