Wczytuję dane...
Model: CR1265
Kod producenta: CR1265
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5908256839243
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Czajnik turystyczny składany Adler 0,5L/750W

⭐Pojemność max: 0,5 L

⭐Pojemność min: 0,2 L

⭐Płaska grzałka ze stali szlachetnej

⭐Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody

⭐Lampka kontrolna

⭐Automatyczne wyłączanie

⭐Wytrzymała, składana,silikonowa obudowa

⭐Zintegrowana podstawa z przewodem zasilającym

⭐Przycisk otwierający pokrywkę

⭐Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz

⭐Długość przewodu zasilającego: 66 cm

⭐Moc nominalna 750W

⭐Moc maksymalna 750W

⭐Wymiary produktu: 15,5 x 19,0 x 12,5 cm

⭐Wymiary złożonego produktu: 10,3 x 19,0 x 12,5 cm

Kolor: zielony

Trudno sobie wyobrazić śniadanie bez ulubionej aromatycznej herbaty lub kawy potrzebnej do rozpoczęcia dnia z energią.

➡️ Na wczasach szczególnie trudno funkcjonować bez ciepłej wody potrzebnej między innymi do przygotowania znaku rozpoznawczego każdych wakacji: dań instant!

➡️ Czajnik turystyczny CAMRY CR 1265 to idealny produkt dla osób, które dużo czasu spędzają na działce czy w podróży zarówno na wakacje, jak i w celach biznesowych.

➡️ Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom czajnik sprawdzi się zarówno na kempingu, jak i w pokoju hotelowym.

➡️ Co ważne szczególnie w podróży, nie zajmie dużo miejsca w bagażu!

Mimo że mamy XXI wiek wciąż zdarzają się hotele, pensjonaty, schroniska górskie, w których nie mamy dostępu do podstawowego wyposażenia, jakim jest czajnik.

➡️ Ten stworzony specjalnie dla podróżników przyda się w różnych także ekstremalnych sytuacjach.

➡️ Szukając rozwiązań na działkę czy wakacje na polu kempingowym ciężko nam sobie wyobrazić wożenie ze sobą tradycyjnego czajnika, który nie dość, że zabiera dużo miejsca, to może ulec zniszczeniu podczas przemieszczania się.

➡️ Dlatego warto zainteresować się czajnikiem turystycznym CAMRY CR 1265, który pozwoli przygotować ulubioną herbatę lub kawę w każdym miejscu z dostępem do prądu!

Niecodzienne rozwiązanie!

To, czego nie spodziewasz się, gdy myślisz o czajniku to silikonowa, składana obudowa, która sprawia, że czajnik zajmuje bardzo mało miejsca.

✨Kompaktowe wymiary, wytrzymały materiał i niewielka waga to bardzo duże zalety, które sprawiają, że czajnik zmieści się do każdego bagażu nawet podręcznego czy do plecaka.

✨Dodatkowo po złożeniu możesz go przechowywać w szafce czy szufladzie, co zapewni cenne miejsce na blacie kuchennym na przykład w niewielkiej przyczepie czy kamperze.

✨Szeroko otwierająca się pokrywka umożliwia wygodne nalewanie wody i czyszczenie.

✨Wewnątrz obudowy zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka.

✨Wystarczy nalać odpowiednią ilość wody, włączyć przycisk na pozycję 1 i kiedy zapali się czerwona lampka kontrola umieszczona w przełączniku czekać na zagotowanie wody.

✨Funkcjonalność w czystej postaci!

✨Dodatkową zaletą tego modelu czajnika jest cicha praca i mały pobór mocy, tylko 750 W.

Łatwość użytkowania i czyszczenia

Zaletą czajnika turystycznego poza niewielkim rozmiarem jest łatwość i bezpieczeństwo użytkowania.

⭐Jego pojemność do 0,5 litra, co pozwala zalać dwie szklanki przy jednym zagotowaniu wody.

⭐Wyposażony jest w automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody oraz lampkę kontrolną, dzięki czemu możemy bezpiecznie go używać w każdych warunkach.

⭐Zielona część obudowy jest wykonana z elastycznego silikonu, natomiast podstawka, rączka oraz pokrywka z wysokiej jakości matowego plastiku, odpornego na temperaturę, w kolorze czarnym.

⭐Rączka wyposażona jest w przycisk do otwierania pokrywy, co zabezpiecza nas przed niekontrolowanym wylaniem wody.

⭐Wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór, przez który para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala automatycznie wyłączyć czajnik zaraz po zagotowaniu wody.

⭐Ponadto blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

⭐To, o co musimy zadbać to usuwanie osadzającego się wewnątrz czajnika kamienia. Należy użyć specjalnie do tego przeznaczonych preparatów a czajnik posłuży nam przez wiele lat i umili wiele wyjazdów wakacyjnych!

Wewnątrz kolorowego opakowania znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu czajnik silikonowy Camry CR 1265 oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>