Wczytuję dane...

Rowenta

Groupe SEB została utworzona w 1857 roku. Od samego początku wyróżniała się ciągłym rozwojem napędzanym przez innowacje, przejęcia i międzynarodowy rozmach. Stopniowo stawała się międzynarodowym gigantem w dziedzinie drobnego sprzętu AGD.

Turnover Groupe SEB

Dzięki 25 000 utalentowanym pracownikom na wszystkich kontynentach, Groupe SEB sprzedaje każdego roku ponad 200 milionów produktów w ponad 150 krajach, upiększając i ułatwiając wszystkim codzienne obowiązki. Skupiwszy się na wzroście, zarówno organicznym jak i zewnętrznym oraz na konkurencyjności, Groupe SEB zdywersyfikowała pole działania i wzmocniła swoją ekspansję na rynku międzynarodowym, co pozwoliło potroić obroty w ciągu ostatnich 20 lat.

subsidiaries Groupe SEB

Bogata oferta artykułów kuchennych, płyt elektrycznych, urządzeń do przygotowywania posiłków i napojów, sprzętu do pielęgnacji ciała, sprzętu do pielęgnacji odzieży i domu sprawia, że Groupe SEB rozwija wszechstronne i dopełniające kompetencje w świecie artykułów gospodarstwa domowego.

Opierając się na sześciu międzynarodowych markach (Tefal, Lagostina, All-Clad, Krups, Rowenta, Moulinex) i wielu markach lokalnych, Groupe SEB przystosowuje się do różnych kultur i dowodzi swojej kreatywności pozwalającej spełniać oczekiwania konsumentów we wszystkich zakątkach świata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>