Wczytuję dane...

Tech-Med

TECH-MED jest firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku medycznym nieprzerwanie od 1949 roku . Takie doświadczenie to nasz wielki atut. Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego. Możemy się pochwalić wieloma opatentowanymi konstrukcjami, które stanowią nasz wkład w rozwój polskiej Służby Zdrowia. Stworzyliśmy sprawną sieć dystrybucji oraz sieć serwisową. Dzięki tym fundamentom możemy śmiało patrzeć w przyszłość. Dużą wagę przykładamy do nowoczesnych form sprzedaży , dlatego możecie Państwo przeglądać ofertę w naszym katalogu produktów na stronie www.techmed.pl i zakupić niezbędny sprzęt medyczny bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.


TECH-MED
oferuje najwyższej klasy sprzęt medyczny przeznaczony do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia jak również urządzenia do stosowania w warunkach domowych. Ciśnieniomierze elektroniczne, termometry elektroniczne,wagi łazienkowe to tylko niektóre z naszych urządzeń, które cieszą się uznaniem wśród kupujących. Dużym atutem naszej firmy jest to, że nabywając u nas termometr, ciśnieniomierz, inhalator, alkomat czy wagę możecie Państwo liczyć również na doradztwo konsultanta przy doborze urządzenia. Warto też sprawdzić informacje o danym zagadnieniu w przygotowanych przez nas mini poradnikach „ Co należy wiedzieć o ciśnieniu krwi?”, „ Co należy wiedzieć o pomiarach temperatury?”, „ Co należy wiedzieć o terapii inhalacyjnej?”„ Co należy wiedzieć o pomiarach kompozycji ciała? ” . Chcesz zdrowo żyć ? Zapoznaj się z naszą ofertą.


Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów współpracujemy tylko z najbardziej uznanymi producentami sprzętu medycznego w świecie. Równocześnie utrzymujemy stałe kontakty z Jednostkami Służby Zdrowia, dzięki którym mamy możliwość doskonalenia jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z faktu, iż nasze ciśnieniomierze otrzymały rekomendację Instytutu Kardiologii w Warszawie.


Naszym Partnerom Handlowym oferujemy również szkolenia i konsultacje z zakresu technik sprzedaży oraz fachowej i skutecznej prezentacji naszego sprzętu medycznego. To sprawia, że waga elektroniczna, ciśnieniomierz elektroniczny, termometr elektroniczny , inhalator czy alkomat prezentowane naszym klientom oraz cała wiedza z tym związana jest przekazana profesjonalnie i w pełni.


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy rozległą sieć serwisową w całym kraju. Nasz sprzęt m.in. wagi elektroniczne, wagi łazienkowe, termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, alkomaty objęty jest także długoletnią gwarancją – w razie kłopotów zawsze możecie Państwo skontaktować się z naszymi punktami serwisowymi, gdzie możecie liczyć na pomoc.


Dzisiejszy TECH-MED to dynamiczny zarząd i wysoko wykwalifikowany personel. Wszyscy wierzymy, że oferowane przez nas innowacyjne technologie powinny służyć zdrowiu ludzi, a przez to całemu społeczeństwu. Dostęp do najnowszych światowych technologii łączymy z naszym doświadczeniem i tradycją firmy. Oferując dzięki temu produkty na najwyższym poziomie funkcjonalności i bezpieczeństwa. Produkty TECH-MEDu są zgodne z wymogami Dyrektywy Unii Europejskiej 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.


Jesteśmy dumni z zaufania, którym obdarzacie nas Państwo przez ponad 60 lat. Będziemy czynić wszystko, aby zaufania tego nie zawieść.
Mamy pełne przekonanie, że nasz sprzęt medyczny taki jak ciśnieniomierze elektroniczne, termometry elektroniczne , wagi elektroniczne, inhalatory pomagają zdrowo żyć , a ich zakup to dobry wybór. Mamy nadzieję, że większość z osób dbających o zdrowy styl życia, myśląc ciśnieniomierz, termometr , waga elektroniczna , inhalator , alkomat - myślą właśnie o firmie TECH- MED.


W trosce o jakość naszych produktów i usług wdrożyliśmy i ponownie certyfikowaliśmy w marcu 2010 roku zintegrowany system zarządzania jakością zgodny z normami EN ISO 9001:2008 i EN ISO 13485:2003+ AC:2007 , co potwierdzają uzyskane certyfikaty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>